حزب دموکرات خودی bankrolled معیوب رای شمارش برنامه است که با تاخیر گزارش انجمن حزبی آیوا در مجموع به طوری که به انکار احتمال زیاد برنده برنی ساندرز یک “دست انداز” و اجازه دهید پیت Buttigieg ادعای پیروزی Lee Camp told RT.

این حزب ایجاد بال و رسانه های جریان اصلی stenographers تبانی به حافظه سوراخ فاجعه آیووا حزبی رای و سرپا نگه داشتن خود را ترجیح داده نامزدها muscling ساندرز از این راه به موقعیت Buttigieg به عنوان پیشتاز کمپ گفت: در لحظه ای خود را از وضوح پادکست در روز سه شنبه.

توصیف جامع ایجاد لینک های معیوب رای-گزارش برنامه سایه – “حداقل دروغ به ما کمی بهتر! نام این کرکی سگ توله سگ!” – اردوگاه متهم DNC به “جریان اصلی کاندیدای میانه” و holdovers از شکست 2016 نامزد هیلاری کلینتون را به جیب دستگاه سیاسی از توطئه به “تضعیف برنی ساندرز’ کمپین یک میلیون راه های مختلف.”

ولگرد آیووا و نوادا و قفقاز که به طور معمول به نفع مترقی نامزدها توسط مانع اهداف بلندپروازانه آنها را به استقرار بودجه محصول معیوب بود و فقط یک تاکتیک است.

اردوگاه تشبیه Buttigieg پیش از موعد اعلام پیروزی که از خود اعلام کرد ونزوئلا رئیس جمهور موقت ژوئن Guaido کامل با بی اعتقاد واکنش آمریکا رای دهندگان: “آیا شما فقط اعلام پیروزی در یک مسابقه بدون نتیجه حتی اگر شما از دست دادن؟”

همچنین در rt.com نه یک نگاه: موفق آیووا انجمن نرم افزار است به شدت وابسته به خود اعلام کرد برنده Buttigieg… و هیلاری کلینتون

در حالی که بخشی از نتایج منتشر شده توسط این حزب در روز سه شنبه شب با 62 درصد از حوزه گزارش نشان داد Buttigieg در اندک سرب بیش از ساندرز آن را هنوز هم بیش از حد نزدیک به تماس.

فقط به عنوان آن را برای ما طرح برای نصب Guaido رسانه ها در حال اجرا است پوشش برای سقوط-the-انجمن کلاهبرداری اردوگاه مشاهده با اشاره به تکان دهنده عدم کنجکاوی از جریان اصلی رسانه ها در مورد واقعی نتیجه رای گیری در آیووا. هیچ نظرسنجی های خروج بدون تلاش و حتی سعی کنید به صحبت کردن با هر کسی که درگیر در این فرآیند فقط “در حرکت بود که دیروز که حتی به یاد آیووا!” به نقل از یک واقعی NBC داستان او به عنوان خوانده شده “مثل آیووا هرگز اتفاق افتاده است.”

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی