‘ترغیب بیش’: ایلینوی سفارشات رستوران ها به نوبه خود به دور ‘شام خوردن در مشتریان به عنوان کالیفرنیا خواستار میله به بیش از Covid-19

فرماندار ایلینوی اعلام کرد بسته شدن بخشی از کافه ها و رستوران ها برای نگه داشتن شهروندان “امن” از coronavirus در حالی که کالیفرنیا قرار دادن دستورالعمل های جدید ترغیب شهروندان سالمند به خانه باقی می ماند و برخی از کسب و کار ،

در ایالت ایلینوی تعطیلی آغاز خواهد شد در پایان از کسب و کار روز دوشنبه و در ادامه از طریق 30 مارس. رستوران ها و میله ها را تنها می توان بسته به “ناهار خوردن در مشتریان” معنی برخی از کسب و کار باز باقی خواهد ماند برای تحقق وانت سفارشات.

فرماندار J. B پریتزکر گفت: در اطلاعیه خود که این اقدامات را حفظ خواهد کرد ایلینوی “امن” با توجه به “کارشناسان.” او نشان داد که دلیلی برای تعطیلی این واقعیت است که مردم باید اجتناب مشاوره از مقامات محلی به جمع و رفتن به فضاهای عمومی مانند میله های زندان.

این مایه تاسف است که بسیاری از مردم را ندارد که به طور جدی… زمان برای اقناع عمومی و تجدید نظر است. زمان برای عمل است که در اینجا.

فرماندار قبلا آوازی در مورد ناامیدی خود را با دولت فدرال در پاسخ به این ویروس است. او توییتی در روز شنبه در پاسخ به تصاویری از صف های طولانی و جمعیت در فرودگاه o’hare که “دولت فدرال نیاز به s**t با هم.”

همچنین در rt.com فقط آن را آسان فقط آرامش’: مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار احتکار بیش از coronavirus به عنوان ویدئوها از خریداران تمیز کردن فروشگاه های ویروسی

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom همچنین اعلام کرد در روز یکشنبه که او اصرار میله باشگاه و از wineries به دید و برای سالمندان بیش از 65 سال به خانه باقی می ماند. او همچنین به نام برای رستوران ها به عمل اجتماعی”فاصله” و کاهش اشغال خود حدود 50 درصد است. هر چند او را وادار به انتخاب کسب و کار به نزدیک Newsom گفت: دولت دارای “ظرفیت به اجرا در صورت لزوم.” او خواست که او را “تشدید اجرای” یا تشویق یک “پلیس دولت است.”

Newsom افزود: دستورالعمل ها در اثر بلافاصله.

ایلینوی و کالیفرنیا تنها ممکن است ابتدا وقتی که می آید به برخی از فضاهای عمومی بودن بسته است. اوهایو فرماندار مایک ده شراب گفت: ‘دیدار با مطبوعات” در روز یکشنبه که او در حال حاضر “به دنبال” بسته شدن کافه ها و رستوران ها در دولت خود برای مبارزه با گسترش coronavirus.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im