خاویر Tebas مدیر عامل شرکت اسپانیایی فوتبال برتر, پرواز, لالیگا, اعلام کرده است که بازیکنان خود را در لیگ یک وظیفه مسئولانه عمل پس از چهار سویا بازیکنان مسخره دولت اسپانیا را مستند به قوانین.

انجمن با آرژانتین, بازیکنان اور بانگا لوکاس Ocampos و فرانکو وازکوئز به علاوه هلندی مهاجم Luuk de Jong شد عکس در یک مهمانی با هشت بیشتر مردم در طول تعطیلات آخر هفته در یک عکس است که همچنین شامل یک شیشه لوله.

همچنین در rt.com نه شما بیش از حد او هم? رئال مادرید, رئیس, زیدان ‘مخالف اسپانیایی مستند قوانین برای دیدار دوم در خارج از خانه مادرید’ – گزارش

فوق العاده عکس آمد به نور پس گرفته شده و سپس به اشتراک گذاشته شده به Instagram توسط Banega خود ، پس از اخبار از تصویر او در حال کشف عمومی رفت او پس از ساخته شده حساب خود را خصوصی.

در حال حاضر دولت اسپانیا را مستند به قوانین تنها مجوز تجمعات کمتر از 10 نفر و اوج به اسپانیایی شبکه تلویزیونی Movistar, La Liga, رئیس Tebas روشن ساخته و موقعیت خود را و نام بازیکنان از لیگ به خاطر داشته باشید مسئولیت های خود را.

“بازیکنان هستند به عنوان مثال به جامعه و باید مراقب اعمال خود” Tebas گفت: شبکه تلویزیونی Movistar.

“من در همه فوتبالیست های به عمل نمی مانند این. ما باید بسیار مراقب باشید چرا که بسیاری از مردم در مشاغل در معرض خطر هستند.

“ایمنی تضمین شده است در زمینه آموزش و مسابقات اما من نگران هستم در مورد مکان های دیگر و احزاب بود. همه ما باید بسیار محتاط باشند.”

سویا اظهارات منتشر شده از هر بازیکن عذرخواهی خود را برای انجام, اما اشاره نمی کند که آیا آنها هر گونه نظم و انضباط داخلی برای اقدامات خود را.

باشگاه تنظیم شده است به ویژگی در اولین مسابقه از بازگشایی لالیگا فصل با دربی بازی با رئال بتیس مجموعه ای برای راه اندازی مجدد اسپانیایی فصل است.

همچنین در rt.com Lowen ببین: آوگسبورگ آس ادوارد Lowen تورهای رایگان-ضربه گیج کننده برای تبدیل شدن به اولین نمره بعد از Covid-19 راه اندازی مجدد

مسابقه به طور آزمایشی بوده و قرار است به اتفاق در ژوئن 11, پس از نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: لیگ اجازه داده می شود به راه اندازی مجدد در ماه ژوئن.

“این امکان وجود دارد که وجود دارد این است که یک بازی در ژوئن 11, خواهد بود که تنها بازی که شب و شاید وجود خواهد داشت یک ادای احترام به تمام افرادی که فوت کرده اند (از coronavirus),” گفت: Tebas.

“من امیدوارم که تاریخ را می توان تایید کرد و ما می خواهیم بازی به سویل, دربی, لگد زدن به در 10pm.”

همچنین در rt.com ‘احمق’: Lyon, رئیس, انتقاد شدید تصمیم به لغو, فرانسوی, فصل فوتبال در اوایل به عنوان دیگر لیگ های بزرگ بازگشت

تیم از سر گرفته اند آموزش در گروه های کوچک و امید است آنها به زودی قادر خواهد بود به عنوان کامل تیم به زودی پیش از مطرح بازگشت از لیگ.

“در حال حاضر که هدف اصلی ما است و اگر ما می تواند دستیابی به آن و سپس ما می توانیم شروع به جلو را به بازگشت از رقابت. هدف ما این است که قادر به اعلام اولین چهار دور از وسایل هفته آینده.

“دولت اعلام زمان ما با تعجب اما آن را نشان می دهد که فوتبال حرفه ای بسیار مهم است به این کشور است.”

همچنین در rt.com نگه داشتن فاصله خود را! لیورپول هدف تیمو ورنر کیسه های بوندسلیگا hat-trick – اما هم تیمی می شود بیش از حد نزدیک برای راحتی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de