افرادی که سمت چپ شهر نیویورک خواست به خود منزوی’ به صورت 14 روز بیش از coronavirus

با شهر نیویورک به سرعت تبدیل شدن به یک جدید Covid-19 کانون کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی اصرار تمام نیویورکی که ممکن است مجبور به ترک شهر برای جاهای دیگر به خود قرنطینه به عنوان آنها ممکن است در معرض.

“به همه کسانی که به ترک شهر نیویورک در طول چند روز گذشته به دلیل تعداد موارد شما ممکن است در معرض قبل از اینکه شما در سمت چپ” دکتر دبورا Birx گفت: روزانه coronavirus جلسه اضافه کرد که هر کسی که تا به حال شده است در نیویورک باید “خود quarantining برای بعد از 14 روز به اطمینان حاصل شود که ویروس نیست به دیگران است.”

ایالت نیویورک اختصاص 60 درصد از تمام جدید Covid-19 نفر در ایالات متحده در روز سه شنبه و تقریبا نیمی از کل موارد با 25,665 مستند موارد. اپل بزرگ ساکنان تقریبا ده برابر بیشتر احتمال دارد آلوده تر از هر دیگر آمریکایی اشاره کرد Dr. Anthony Fauci از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

“ما نمی خواهیم آن را برای تبدیل شدن به یکی دیگر از بذر نقطه” Fauci, گفت:, و اضافه کرد که هر کسی در منطقه متروپولیتن نیویورک که در جای دیگر سفر باید “نظارت بر حرارت حساس به نشانه” و خود منزوی و به مدت دو هفته به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

همچنین در rt.com ‘نیویورک در مکث’: فرماندار ممنوعیت تجمعات از هر اندازه و دستورات غیر ضروری کارکنان به ماندن در خانه

کاخ سفید وعده داده شده به عنوان مقدار فدرال کمک به عنوان امکان پذیر است به محاصره فرماندار اندرو کومو با سپاه مهندسان ارتش رفتن به راه اندازی سه موقت بیمارستان حدود 12000 هواکش در حال ارسال به دولت برای کمک به افزایش موارد ویژه بیمارستان عنوان کشتی وجود دارد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

شهر نیویورک “است که قطعا یک کانون وجود دارد سوال در مورد آن” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او همچنان خوشبین است که بسیاری از ما را با احتیاط باز برای کسب و کار در هفته های آینده – در حالت ایده آل, عید پاک که می افتد در تاریخ 12 آوریل در غرب – اما اجازه داده است که با سرایت هنوز هم خارج از کنترل مانند سیب بزرگ ممکن است نیاز به باقی می ماند توقیف برای طولانی تر است.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im