‘مردم صرف پول و ماندن در خانه در حال حاضر من می خواهم که: تهمت می یابد coronavirus پوشش نقره ای را به عنوان او نشانه $8.3 میلیارد دلار کمک بیل

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجاز است $8.3 میلیارد دلار در هزینه های اضطراری برای مبارزه با کروناویروس اپیدمی پس از اعتراف او “دوست” است که این ویروس آمریکایی ها مجبور به ماندن در خانه و صرف پول خود را در ایالات متحده است.

کمک های اضطراری لایحه تهمت امضا شده در روز جمعه اعزام بیش از سه برابر $2.5 میلیارد دلار بود در اصل درخواست ماه گذشته از کنگره برای مبارزه با این بیماری همه گیر. این پول صرف خواهد شد در تحقیقات دارویی مهار و کنترل تلاش های داخلی و خارجی و وام به کسب و کارهای منفی متاثر از بحران است.

همچنین در rt.com ‘نزدیک به 17 نفر تست شده’? میسوری فرماندار ‘خاص’ coronavirus آمار ویروسی

در حالی که تهمت بود در اصل برنامه ریزی شده برای پرواز به آتلانتا ستاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای امضای او لغو سفر گفتن به خبرنگاران گفت او نمی خواهید برای دریافت در این راه از پاسخ فوری به شیوع این بیماری که تا کنون به کشته شدن 14 آمریکایی و بیمار 233.

این رئیس جمهور خوش بین باقی مانده اما اصرار او در بر داشت یک پوشش نقره ای برای این بیماری همه گیر در طول یک شنبه تاون هال با فاکس نیوز. “مردم در حال حاضر اقامت در ایالات متحده صرف پول خود را در ایالات متحده, و من دوست دارم که,” او گفت:. “شما می دانید من شده است پس از آن برای یک زمان طولانی است.

من شده است گفت: اجازه اقامت در ایالات متحده صرف پول خود را در اینجا و آنها در حال انجام است. آنها مرتب کردن بر اساس از اجرا انجام می دهند که. این قراره همه کار کردن. همه آرام می شود.”

حتی نگران کننده رو به پایین سقوط بازار سهام می تواند بهار از رئیس جمهور را گام به عنوان او با اشاره به این بازار شد و هنوز هم بالاتر از آنها شده بود زمانی که او در زمان ، “ما مجموعه ای برای ضربه زدن 30,000 در داو – این تعدادی است که تا کنون هیچ کس حتی نزدیک به. حتی اگر آن را به 10 یا 11 درصد آن را هنوز هم بالاترین آن را به حال شده است تا کنون.”

در حالی که او اذعان کرد coronavirus و هر اپراتور رکود اقتصادی می تواند تاثیر خود را در شانس انتخاب مجدد او التماس آمریکایی ها به تمرکز بر روی آنچه که مهم بود — کوه در می رم خانه بازگشت به ایران در ماه نوامبر.

در غیر معمول نشان می دهد همکاری دموکرات ها و جمهوری خواهان به تصویب coronavirus هزینه های لایحه در فضای روز با سنا رای گیری تقریبا به اتفاق آرا به تصویب این بسته در روز پنج شنبه پس از ویروس’ گسترش سریع متقاعد اعضای خانه را رها حزبی اصلاحات آنها در ابتدا سعی کردم به پاشنه کش به متن. کالیفرنیا و واشنگتن باید هر دو اعلام وضعیت اضطراری و موارد تایید شده اند در چندین ایالت در سواحل شرق.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im