این خبر که مردم در حال فروش Kobe Bryant یادبود سوغاتی در eBay برای برخی از این دلیل بوده است با استقبال بی اعتقادی با وجود این مقدار از غم و اندوه ما را دیده اند از بسکتبال ستاره مرگ در ماه گذشته.

برخی از کسانی که در حضور در مراسم یادبود عمومی به برایانت و 13-year-old daughter Gianna در مرکز استیپلز در لس آنجلس در روز دوشنبه را با قرار دادن اقلام در eBay – از جمله بلیط های اینترنتی, برنامه, جزوات و تی شرت- برای هزاران دلار است.

“یک فروشنده ذکر شده رسمی کوبه پیراهن از یادبود – و پس از دریافت 76 مناقصه آن به فروش می رسد برای $2,025 دفاع کرد گرفته شد!” داد زدم یکی به ما خروجی رسانه ها روز پس از این رویداد.

تلاش به پول نقد در غم و اندوه در حالی که ساخت شما یک عزادار واقعی – چه کسی می توانست تصور است ؟

این نویسنده برای یک.

پس از مرگ غم انگیز از برایانت و دخترش در کنار هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا شده است وجود دارد غلیان احساسات غم و اندوه شما را برای انتظار چنین یاد ورزشی ،

برایانت یکی از کسانی که نادر ورزشکاران که فراتر ورزشی خود را تبدیل به یک نام راه فراتر از مرزهای آن است. چند می تواند مدعی چنین وضعیت; این تصفیه از جمله امثال همکار بسکتبال, آیکون, Michael Jordan, LeBron James, یا فوتبالیست لیونل مسی و کریستیانو رونالدو.

‘لطفا آن را نمی توان واقعی’: ورزشی جهان در شوک بعد از مرگ ‘نماد جهانی’ کوبه برایانت

که قدرت ستاره بود دوباره در شواهد در کوه از اصل عزاداری بر روی صفحه نمایش در برایانت (آرکانزاس) مراسم یادبود روز دوشنبه که در آن مایکل جردن را شکست و اشک می ریخت و برایانت بیوه ونسا به یک حرکت مداحی.

اما در میان همه صادقانه غم و اندوه ما را دیده اند phoney غم و اندوه و خودت فرصت طلبی انبوه – بسیاری از است که شاید جای تعجب نیست, تمدید به حوزه دیجیتال.

به عنوان بزرگترین ورزشی مرگ در عصر رسانه های اجتماعی برایانت عبور به ارمغان آورده است بهترین رسانه اما همچنین بسیار از بدترین.

ناگهان همه بود و کوبه برایانت فن; هر تویتر شد عزادار; هر بازدید برایانت تا کنون ساخته شده به یک باشگاه فوتبال هر کلمه او ادا در یک مصاحبه شد آغشته با برخی از معنای عمیق تر و اهمیت و در اکثر موارد به راحتی اهرمی برای کلیک, ‘دوست’ و رسانهها.

همه مصرف توسط جمعی غم و اندوه برای یک مرد که در واقع فقط پنج دقیقه پیش احتمال دارد که آنها به حال کمی اگر هر میل واقعی با.

درست است در یک سطح انسانی هر مرگ 41 ساله پدر در کنار دختر خود را در یک حادثه غم انگیز را لمس هر کسی که با قلب. بسیاری را نیز تولید کرده اند تصور ارتباط شخصی با برایانت به عنوان افراد اغلب با مشاهیر.

بنابراین بسیاری شده اند حاضر به پرش بر روی ارابه موسیقی – یا در این مورد یک گریم تشییع جنازه cortege – به عنوان آنها به دنبال سرمایه گذاری در نشان دادن چه مقدار از آنها سوگواری.

که تقلا به شما نشان می دهد مراقبت معلوم می شود مملو کسب و کار به عنوان دیده می شود زمانی که کریستیانو رونالدو و همکار پرتغالی آیکون Luis Figo مشترک دقیقا همان ادای احترام پیام برای برایانت در حساب های رسانه های اجتماعی. بدون شک بی دست و پا مکالمه که برای روابط عمومی تیم.

ما نیز دیده می شود به مراتب بیشتر ملموس تلاش به مانند بی مزه هاوکینگ از برایانت یادبود سوغاتی در eBay ذکر شده در بالا و یا شعله ور لامبورگینی تاب با تصویر خود را به عنوان یک ‘احترام’ به قرار داده تا برای فروش برای $170,000.

همچنین در rt.com رنگ ورو رفته ادای احترام? طرفداران اسلم ‘شرم آور’ $170K لامبورگینی اختصاص داده شده به اواخر NBA ستاره کوبه برایانت

و پس از آن وجود داشته است باطل takedowns از هر کسی که جرأت ارائه گرد بیشتر از یک مرد که به وضوح به حال نقص است. پخش گیل پادشاه بود مارک یک “سگ رو b*tch” توسط رپر Snoop Dogg برای جسارت به این سوال مطرح در مورد آنچه جنسی اتهامات علیه برایانت به معنای میراث او. پادشاه نیز تهدید به مرگ دریافت.

واشنگتن پست روزنامه نگار Felicia Sonmez اخراج شد برای به tweeting یک لینک به یک مقاله در مورد برایانت تجاوز جنسی مورد, در پی مرگ او. عدالت بود و در نهایت انجام می شود زمانی که او بود و بعد دوباره پس از اعتراضات از صدها نفر از همکاران.

ادامه مطلب: Snoop Dogg اصرار دارد او را “غیر خشونت آمیز” پس از تماس پخش گیل پادشاه “سگ-چهره b*tch’ برای درخواست کوبه برایانت تجاوز سوال

سیل از غم و اندوه است تهدید به غرق هر کسی که جرأت قدم به عقب و ارائه هر گونه های مختلف روایت که از برایانت بسکتبال سنت.

هیچ یک از آنچه در اینجا نوشته شده است که تلاش برای بی اعتبار کردن برایانت یا میراث او. هیچ بی احترامی است به معنای نسبت به خانواده اش است. او یک مرد بود که واقعا لمس زندگی میلیون ها نفر از طریق بسکتبال حرفه ای, پخش كردن شادی برای درخشش او را به دادگاه. آن است که اندکی در کسانی که واقعا سوگواری عبور خود را و همچنان به انجام این کار.

اما در حال حاضر که به یادبود برایانت و دختر برگزار شده است بیایید امیدواریم که هر جعلی غم و اندوه و بی شرمانه احتکار در نام خود را به پایان خواهد آمد.

توسط لیام تایلر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de