جوانا Jedrzejczyk تصمیم به ارسال یک پیام ساخت نور به سرعت در حال توسعه چینی coronavirus بحران مواجه شد با واکنش خشم از آینده او حریف چینی UFC strawweight قهرمان ژانگ Weili.

این جفت ارز در حال تنظیم به صورت خاموش در co-مهمترین رویداد UFC 248 در لاس وگاس در مارس 7, و به نظر می رسد ضعیف انتخاب و تلاش در طنز است نتیجه معکوس چشمگیری.

در اشاره به coronavirus Jedrzejczyk ارسال یک نسخه ویرایش شده از یک UFC fight پوستر به او Instagram داستان با خودش پوشیدن یک ماسک ضد گاز در حالی که ایستاده در پشت ژانگ. پس از دریافت برخی از واکنش از طرفداران او پس از حذف این پست از داستان او.

همچنین در rt.com ‘تعظیم پایین!’ جوانا Jedrzejczyk اهداف UFC strawweight تاج پس از غالب برنده بیش از میشل Waterson

اما تصاویر او ارسال شد و به زودی در سراسر رسانه های اجتماعی و Jedrzejczyk را Instagram شوخی به پایین رفتن نیست به خوبی با ژانگ که با ارسال یک پیام از خود او اجازه سابق قهرمان می دانم که او به دور از تحت تاثیر قرار با قطب را ارسال.

“به سرگرم کننده را از تراژدی واقعی است نشانه ای از یک شخصیت” او نوشت.

“مردم در حال مرگ هستند کسی پدر مادر کسی کسی را بزرگ کند. می گویند آنچه شما می خواهید در مورد من اگر آن را می سازد شما احساس می کنید قوی تر است اما نه شوخی در مورد آنچه اتفاق می افتد در اینجا. من برای شما آرزوی سلامتی تا مارس 7th. من به زودی شما را ببینید.”

Jedrzejczyk پس از آن ارسال شده عذرخواهی تصویری به او Instagram داستان گفت: “هی قهرمان. سلام Weili. خیلی متاسفم به شما احساس بد است اما من هرگز به سرگرم کننده مردم با یک بیماری یا ویروس. من نمی خواهم شما را به جرم گرفتن اما من فقط سرگرم کننده ساخته شده از اینترنت خنده دار الگوی رفتاری. خیلی متاسفم اما هنوز هم من را ببینید شما در مارس 7th, و نمی توانید احساسی خوب است؟”

به نظر می رسد آنچه به طور عمده رقابت رقابتی تبدیل شده اند ممکن است کمی شخصی تر به عنوان یک نتیجه از Jedrzejczyk رسانه های اجتماعی faux pas و گرما در اطراف این جفت ارز به عنوان مبارزه هفته در ماه مارس به احتمال زیاد خواهد کمی گرمتر به عنوان آنها منجر شود تا خود را به عنوان جهان برخورد در وگاس.

همچنین در rt.com Jorge Masvidal می گوید که او Conor McGregor کار می کرد: “من برای دیدن بسیاری از حفره’ (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de