پنتاگون بشقاب پرنده شکارچی dept ممکن است به زودی مجبور به یافته های عمومی

در میان فشار از دولت ایران می تواند به زودی مجبور خواهد شد به بحث در مورد آن را بارها رد کرده بسیار مرموز بشقاب پرنده شکارچی عملیات علنا و در دوسالانه اساس.

پنتاگون قبلا نیز ادعا کرده بود منحل آن بشقاب پرنده-شکار پیشرفته هوافضا تهدید شناسایی برنامه (AATIP) اجرا شده توسط دفاع سازمان از سال 2007 تا 2012.

اما وجود یک ناشناس هوایی پدیده نیروی کار (UAPTF) اجرا توسط دفتر اطلاعات نیروی دریایی که هدف این است که “استاندارد جمع آوری و گزارش” از “ناشناس هوایی پدیده” نازل شد در مجلس سنا 2021 هوش مجوز لایحه در ماه ژوئن.

این لایحه به تصویب مجلس روز پنج شنبه و در حال حاضر نقل مکان کرد و به مجلس سنا. اگر تایید شده وجود دارد UAPTF می تواند مجبور به موضوع یک گزارش عمومی در UFO sightings هر شش ماه.

همچنین در rt.com نیروی دریایی ایالات متحده تایید به بیرون درز ‘UFO videos’ هستند real و هرگز باید به عرضه عمومی

برنامه طبقه بندی نشده اما معاملات با مواد طبقه بندی شده و چندین فارغ التحصیلان اند و از جمله آن مدیر سابق لوئیس Elizondo که استعفا در ماه اکتبر سال 2017 پس از 10 سال با این برنامه است. Elizondo گزارش شده است که متقاعد شده است که فرازمینی اشیاء نامشخص منبع را بر روی زمین سقوط کرد و او تنها نیست.

“پس از نگاه کردن به این, من به این نتیجه رسیدم که وجود دارد گزارش — برخی از آنها اساسی و برخی نه چندان اساسی — که وجود واقعی مواد است که دولت و بخش خصوصی به حال خود را در اختیار” سابق رهبر اکثریت سنا هری رید گفت: خواستار شفافیت بیشتر.

اخترفیزیکدان Eric W. Davis ادعا می کند او به عنوان یک مشاور با برنامه و هنگامی که بحث در مورد برخی از فن آوری او تا به حال دیده می شود او به صراحت اعلام شده به رسانه ها “ما نمی تواند آن را به خودمان است.”

همچنین در rt.com محرمانه: پنتاگون به طور رسمی نسخه 3 فیلم بشقاب به ‘پاک کردن تصورات غلط’

سناتور مارکو روبیو از فلوریدا جمهوری خواه که اقدام رئیس مجلس سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی موافق است و همچنین خواستار شفافیت بیشتر از این برنامه هر چند او به نظر می رسد بیشتر دغدغه مداوم گزارش ناشناس هواپیما بر آمریکا پایگاه های نظامی در مقایسه با بیگانگان.

روبیو که قبلا اعلام نگرانی هایی است که ما رقبای چین یا روسیه تا به حال ساخته شده “برخی از فن آوری جهش” که “اجازه می دهد تا آنها را برای انجام این نوع از فعالیت است.”

“شاید به طور کامل مرتب از خسته کننده توضیح برای آن است. اما ما نیاز به پیدا کردن,” او اضافه شده است.

اگر این لایحه تصویب پنتاگون باید 180 روز به ارائه گزارش به کمیته های کنگره. سند آن خواسته بود “ارسال شده در طبقه بندی نشده فرم” اما “ممکن است شامل یک ضمیمه طبقه بندی شده.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی