پنتاگون به طور ناگهانی می خواهد به نگه داشتن آن در آینده صرف برنامه راز — اما آن را نیاز به نظارت بیشتر و نه کمتر

توسط دانیل Ryanیک ایرلندی نویسنده مستقل مستقر در دوبلین. کار او به نظر می رسد در سالن ملت, بازنگری, روسیه, ترجمه, RBTH ، کالورت مجله و دیگران.

با Covid-19 بحران اشغال و روان ملی و سیاسی برای آینده قابل پیش بینی وزارت دفاع آمریکا بی سر و صدا کنگره خواسته اجازه می دهد تا آن را به آینده آن هزینه های پیش بینی یک راز است.

ارائه یک طبقه بندی نشده در نسخه آینده سال دفاع برنامه’ (FYDP) که برآورد هزینه های دفاعی برای پنج تا هفت سال بوده است یک الزام قانونی از سال 1989 و به عبارتی دیگر تقریبا پس از پایان جنگ سرد است.

جزئیات این درخواست به قراضه که به مدت طولانی تعهد (که جالب پرواز تحت رادار برای هفته) منتشر شده توسط فدراسیون دانشمندان آمریکایی (FAS) در روز دوشنبه. مارس 6 پیشنهاد خواهد “حذف الزام قانونی” به ارائه هزینه های پیش بینی به کنگره و نیز “حذف نیاز به گواهی صحت ورودی” به برنامههای پنجساله توسعه اقتصادی.

همچنین در rt.com اجرای تپه! پنتاگون می فرستد تیم به کوه پناهگاه به عنوان همه گیر آماده رفتن به نوسان کامل

این طبقه بندی نشده ارسال شده است “بخشی جدایی ناپذیر از بودجه دفاعی روند” نوشت: استیون Aftergood که سر FAS پروژه در دولت پنهان کاری. از بین بردن آن به خصوص در زمانی که امنیت ملی آمریکا و هزینه های است که در حال حاضر “ضعیف تراز وسط قرار دارد با تهدیدات واقعی به ملت” آن را “سخت تر” برای هر دو کنگره و به تمرکز و بازسازی بودجه دفاعی او اضافه شده است.

وزارت دفاع دارای توجیه حرکت ادعا می شود “نگران” است که در ادامه انتشار هزینه های پیش بینی ممکن است “افشای آسیب پذیری” و “سهوا فاش کردن اطلاعات حساس” به دشمنان در مورد بخش “سلاح های, توسعه نیروی ساختار و برنامه استراتژیک است.”

این است که قطعا یک دلیل جعلی داده شده است که پنتاگون شده است افشای این اطلاعات دقیق برای گذشته 31 سال به ظاهر بدون آن که هر نوع تهدید برای امنیت ملی است. البته این چرخش باید به سختی به عنوان یک شگفتی آمده. ترجمه غیر موجود یا فرضی تهدید به سر و گوش آب دور به همان سرعتی که ممکن است عمل استاندارد برای پنتاگون ژنرال.

همچنین در rt.com پنتاگون دست از قرارداد قابل حمل راکتورهای هسته ای… در عین حال یکی دیگر از طلا ورید برای ادراک نظامی است ؟

به جای تلاش برای محافظت از پس شرح داده شده “حساس” اطلاعات از کنجکاو خارجی چشم DOD درخواست به نظر می رسد بیشتر شبیه به تلاش برای محدود کردن توانایی های عمومی و رسانه ها به بررسی آن صرف نظر دارد.

آن را به عنوان یک “گام جدی به عقب در شفافیت” توسط سایپا Daniels یک بودجه دفاعی تحلیلگر در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی مطالعات (CSIS).

این درخواست همچنین به نظر می رسد بخشی از یک حمله گسترده تر توسط DoD عمومی نظارت. دو سال پیش Aftergood یادداشت های این بخش نیز متوقف چاپ و نشر آن طرح قانونی را به کنگره DoD مشاور عمومی وب سایت و در حال حاضر باعث می شود آنها را بسیار مشکل تر برای به دست آوردن.

یکی نیاز به نگاه بسیار دور برای پیدا کردن دلایل بی شماری که چرا پنتاگون نیازهای دقیق تر و عمومی و نظارت و نه کمتر. نگاهی به عنوان مثال این واقعیت است که آن را نمی تواند به نظر می رسد به حساب, چگونه آن را صرف $21 تریلیون (که تریلیون نه میلیارد) بین سال های 1998 و 2015. دلار 326,000 صرف شده توسط نیروی هوایی ایالات متحده در فنجان قهوه (1200$در هر کدام) که نگه داشته شکستن به نظر می رسد مانند کوچک-تغییر در حال حاضر آن را نمی کند? ایضا برای $10,000 در هر کدام صندلی توالت را پوشش می دهد.

آمریکا بودجه دفاعی در حال حاضر در حدود 750 میلیارد دلار بیشتر از بودجه نظامی بعد از هفت بزرگ-هزینه های کشورهای ترکیب از جمله روسیه و چین و انگلستان است. پنتاگون در راه خرج می کند (و پنهان) که پول داده شده به عنوان “حیرت انگیز تقلب” توسط دیوید Lindorff تحقیقی روزنامه نگار و مقاله نویس برای ملت است.

همچنین در rt.com ‘شگفت انگیز تقلب: پنتاگون stashes دور unspent پول و سپس با استفاده از آن بدون هیچ گونه پاسخگویی’

در 2018, Lindorff گفت RT که منابع پنتاگون اعتراف کرد که DOD ارائه نادرست صورتهای مالی به کنگره هر سال stashes پول دور به حساب نیامده — و سپس می پرسد برای اطلاعات بیشتر.

“و به این ترتیب کنگره obligingly می دهد و آنها را بیشتر,” او گفت:.

در حالی که همه unspent میلیاردها دلار در حال محافظت از نظارت عمومی در دسترس نباشد و مخلوط را به یک دوغاب صندوق مورد استفاده قرار گیرد برای هر آنچه در آن طول می کشد فانتزی.

با که در ذهن آن را صدا مانند پنتاگون به دست آورده اعتماد از مالیات دهندگان آمریکایی به اندازه کافی برای توجیه ساخت آن (احتمالا در حال حاضر جعلی) آینده-سال هزینه های پیش بینی کل یک راز ؟

طبق معمول دولت آمریکا در تلاش است تا با استفاده از یک بحران ملی و ترس به ردیف پشت در نظارت و پاسخگویی در حالی که شهروندان و رسانه ها در حال پریشان چیزی درخشانتر. در واقع, شده است وجود دارد کمی پوشش رسانه ای از DOD تلاش برای حذف بیشتر محقر نظارت مورد نیاز از قانون است.

در عین حال با دولت فدرال و بودجه به مجموعه تحت افزایش محدودیت با توجه به Covid-19 بحران در حال حاضر خواهد بود زمان مناسب برای رساندن این پیام است که پنتاگون هزینه باید موضوع را به بیشتر های عمومی و بررسی رسانه های, نه کمتر.

همچنین در rt.com پیمانکار پشت مشکل افغانستان تبلیغ برنامه صورتحساب پنتاگون $425 میلیون دلار برای unaired تبلیغات — طرح دعوی در دادگاه

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im