پنتاگون هنوز ‘کار’ استقرار موشک های پاتریوت را در عراق اذعان بغداد ‘اجازه’ نبوده است اعطا

وزارت دفاع ایالات متحده می گوید که “همکاری با دولت عراق” برای استقرار موشک های پاتریوت در این کشور اما اذعان می کند به آن نیاز دارد بغداد را “اجازه” هفته بعد از مجلس عراق گفت: نیروهای خارجی به ترک.

پنتاگون هنوز امن “کسب اجازه از دولت میزبان” به حرکت موشک, باتری, به, عراق, وزیر دفاع علامت Esper بستری وقتی پرسید که چه شد برگزاری تحویل خود را در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

همچنین در rt.com ما متوقف می شود همه تحویل سلاح به عراق با استناد به نگرانی های امنیتی – سخنگوی نیروی هوایی

ما نیاز به اجازه از عراق,” Esper اذعان کرد قبل از اینکه با استناد به دیگر دلایل تاکتیکی موشک تحویل ممکن است مصرف طولانی تر از انتظار می رود. ستاد مشترک رئیس علامت Milley ذکر مکانیک در واقع حمل و نقل موشک در توضیح این تاخیر اشاره به این که “یک وطن پرست گردان است نه یک سازمان کوچک آن نسبتا بزرگ است.” او گفت: حتی اگر باتری شده بود در زمانی که ایران اخراج یک مجموعه از موشک ها در اربیل و al-Asad ائتلاف پایگاه در ژانویه 8, او “نمی تواند برای برخی می گویند” که آنها را ره پرتابه.

تمرکز کنفرانس مطبوعاتی شد, نیروهای نظامی ایالات متحده نشان داد که دچار صدمات مغزی در ایران حمله موشکی که در اقدامی تلافی جویانه برای ما ترور سرلشگر قاسم سلیمانی. این سوالی است که در گردش از آنجا که اعتصاب به همین دلیل به محض مقدار آمریکایی مهمات نظامی مستقر در خاورمیانه – ایران موشک نمی شد ،

مجلس عراق رای دادند در اوایل این ماه به اخراج نیروهای خارجی از این کشور است اما آمریکا حاضر به ترک حتی به واشنگتن ادعا کرد به احترام عراق حاکمیت. پس از ترور سلیمانی در یک حمله هوایی که همچنین کشته شدن یکی از رهبران عراق بسیج مردمی واحدهای احساسات مردمی علیه ادامه حضور آمریکا – در حال حاضر به طور رسمی یک شغل – اتحاد رسید با جمعیت عظیم تبدیل در خیابان برای یک به اصطلاح “میلیون مرد مه” هفته گذشته است.

همچنین در rt.com پنتاگون اصرار دارد نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا هستند ‘نیروی خوب’ در عراق پس از آن مجلس رای به اخراج آنها

پنتاگون شده است با توجه به افزایش قابلیت های دفاع موشکی در عراق پس از اعتصاب. وحی که برخی از 50 ما خدمتگزاران دریافت صدمات ناشی از ضربه مغزی که از رگبار گلوله – همراه با یک موشک حمله با منشاء ناشناخته که به ثمر رساند یک ضربه مستقیم به سفارت آمریکا در اوایل این هفته مجروح شدن یک نفر – ظاهرا تحت فشار قرار دادند که گزینه ای برای خط مقدم… با فرض اینکه عراقی ها به آنها اجازه استقرار این موشک است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی