پنتاگون این است که به دنبال به دست برخی از 100,000 کیسه های بدن به عنوان بیمارستان ها و morgues در حال تاخت و تاز کردن با کروناویروس مرگ و میر با ما شکستن آن روزانه مرگ و میر ثبت نشده دوباره عبور از 5000 در کل.

وزارت دفاع را برای اولین بار توزیع نظامی به سبک “انسان باقی می ماند بوکس” از یک مخزن 50000 واحد به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) و بعد از آن به دنبال به خرید بیشتر مقامات پنتاگون گفت: چند رسانه ای در روز چهارشنبه.

درخواست از FEMA می آید به عنوان ما آن را می بیند Covid-19 شیوع سرعت بخشیدن در تمام 50 ایالت شمارش نزدیک به 1000 جدید مرگ و میر در روز چهارشنبه و شکستن در سراسر کشور تلفات رکورد فقط 24 ساعت قبل. آمریکا همچنین تایید کرد 25,000 موارد جدید بیماری در همان روز آوردن ملی در مجموع به بیش 215,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

دفاع تدارکات آژانس نیروهای پشتیبانی واحد که مدیریت این ذخایر از کیسه های بدن به طور معمول استفاده می شود برای سربازان کشته شده در خارج از کشور در تماس است یک تولید کننده برای تعیین اینکه آیا آن را می تواند برآورده تقاضا عظیم اما هنوز سفارش بلومبرگ گزارش شده است.

همچنین در rt.com ما خریداری فرانسه-محدود ماسک صورت برای پول نقد از چین – فرانسه رسمی به RT

FEMA و پنتاگون در حال حاضر تلاش های هماهنگ در نیویورک – که شده است ضربه سخت تر از هر کشور دیگر در شیوع با نزدیک به 84,000 موارد و بیش از 2200 مرگ و میر – راه اندازی یخچال سردخانه کامیون برای مقابله با هجوم مرگ و میر, در حالی که ارتش اعزام یک سردخانه خدمات تیم به شهر نیویورک است.

نیروی دریایی ایالات متحده نیز مستقر پزشکی عروق به نیویورک و لوس آنجلس که در آن آنها را درمان غیر coronavirus بیماران در تلاش برای فشار هر دو شهرستانها’ بیمارستان ها شلوغ.

با توجه به مدل های آماده شده توسط کاخ سفید Covid-19 نیروی کار تا 240,000 آمریکایی ها می میرند, در این بیماری همه گیر با پایان کم از 100,000 اگر مناسب مهار اقدامات در محل قرار داده. تا به امروز بیش از 215,000 عفونت گزارش شده در ایالات متحده با بیش از 5,100 مرگ و میر پس از عبور از گریم 3,000 مرگ و میر نقطه عطف فقط دو روز پیش.

همچنین در rt.com ‘موضوع زندگی و مرگ’: trump’s Covid-19 نیروی کار پروژه تا 240,000 آمریکایی ها می میرند حتی تحت سخت انزوای اجتماعی

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی