پنتاگون سفارشات نظامی آمریکا به سایش پوشش صورت ساخته شده از… ‘تمیز کردن تی شرت’ و سایر آیتم های خانگی

تمام پرسنل نظامی ایالات متحده باید پوشش چهره خود را در موقعیت های که در آن آنها قادر به موقف اجتماعی-فاصله دستورالعمل پنتاگون اعلام کرده است. اما کمبود ماسک به معنی سربازان را مجبور به خلاق.

جدید ضد coronavirus پروتکل – که شامل پرسنل نظامی و غیر نظامی همراه با اعضای خانواده و پیمانکاران و مهمانان در پایگاه های نظامی – تماس برای پوشیدن “پارچه پوشش صورت” زمانی که افراد قادر به حفظ حداقل شش فوت دور از یکدیگر.

تجهیزات حفاظت شخصی مانند N95 ماسک خواهد بود این سایت متعلق به “افراد مناسب” – به این معنی که هر کس دیگری را به ماسک خود وزیر دفاع علامت Esper گفت: در یک یادداشت.

به عنوان یک اقدام موقت همه افراد تشویق می شوند به مد پوشش صورت از آیتم های خانگی یا مواد رایج مانند تمیز کردن تی شرت و یا سایر پارچه های تمیز تمیز است که می تواند پوشش ناحیه بینی و دهان

پنتاگون شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای دست زدن به آن از Covid-19 همه گیر در میان گذاشت. یک کاپیتان نیروی دریایی بود که رها از وظیفه پس از افزایش هشدار در مورد ویروس كردن در کشتی خود را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان در میان کسانی که فکر می کنم ما نظامی شکست خورده است و به اندازه کافی پاسخ به بحران بهداشت و درمان.

کمبود جهانی از ماسک های پزشکی در حال حاضر منجر به دشمنی بین المللی. یک نماینده مجلس که متهم کرد آمریکا از “دزدی دریایی” انحراف حمل و نقل از ماسک محافظ عازم برلین موجب گرم مبادلات بین ایران ، آلمانی سناتور بعدها اذعان کرد که ایالات متحده درگیر نمی شد در این مورد. ماسک, اما, از دست رفته باقی می ماند.

همچنین در rt.com نه کاملا دزدی? برلین سناتور تصحیح داستان ما “ربودن” آلمان محدود ماسک

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im