پنتاگون نگاه سخت ‘ به نظریه Covid-19 آمد از چینی آزمایشگاه, اما ‘قطعی نیست’ شواهد هنوز هم نشان می دهد منشا طبیعی

ارتش ایالات متحده نگاه سخت ‘در شایعات coronavirus آمد از یک آزمایشگاه در ووهان رئیس ستاد مشترک به خبرنگاران گفت: اما شواهد تا کنون است “مجمل” و اشاره به آن در حال ظهور به طور طبیعی.

“باید آن را هیچ جای تعجب برای شما که از ما گرفته اند و علاقه زیادی که ما تا به حال مقدار زیادی از اطلاعات را در یک نگاه که” به طور کلی علامت Milley گفت: در اخبار جلسه توجیهی در روز سه شنبه.

در این مرحله آن را مجمل اگر چه وزن از شواهد به نظر می رسد نشان می دهد اما ما نمی دانیم که برای اطمینان حاصل کنید.

خود را بالا پزشکی افسر ستاد مشترک جراح برید کل پل Freidrichs, صراحت جواب داد:“نه” که همین سوال پرسیده هفته گذشته است.

در حالی که Milley نه نام هیچ یک از رسانه ها گمانه زنی در مورد این ویروس ریشه های پیش از آن در روز واشنگتن پست منتشر کنم که پیشنهاد ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) انجام شده است “خطرناک” آزمایش بر روی خفاش ها در سال 2018 است. مقاله نویس Josh تحمیل گفت که او به دست آمده و مکاتبات از دیپلمات های آمریکائی که برای بازدید از آزمایشگاه به دلیل آن بود که ما دریافت بودجه برای تحقیقات و نگران بودند در مورد خفاش ها انتقال این ویروس به انسان است.

همچنین در rt.com این ما اینتل گزارش به دقت پیش بینی کرد پاندمی سال پیش. چرا هیچ چیز انجام می شود ؟

این تحقیقات نشان داد که “مختلف سارس-مانند coronaviruses می توانید ارتباط برقرار کردن با ACE2 انسان گیرنده شناسایی برای سارس-coronavirus. این یافته ها به شدت نشان می دهد که سارس-مانند coronaviruses از خفاش ها را می توان به انسان به علت سارس-مانند بیماری” می گوید یک کابل.

سارس بود تنفسی ویروس پدید آمده است که در جنوب چین در سال 2002 آلوده کردن برخی از 8000 نفر و کشتن 744. رمان coronavirus که تا کنون آلوده 1.97 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش 125,000 رسما تعیین شده SARS-Cov-2. خود را برای اولین بار به طور رسمی مورد ثبت شده بود که در ووهان در دسامبر 2019.

همچنین در rt.com ‘که در آن بیمار خود را صفر؟’ مقام چینی حدس آمریکایی ها ممکن است آلوده ووهان در ارتش بازی ها و تماس ها به ‘پاک’

رسمی نقطه مبدا برای این ویروس ناشناخته باقی مانده است. متوقف شده است که هر کس از دولت چین به آمریکا در رسانه های جریان اصلی از افشاگری به عنوان یک “تئوری توطئه” هر که از آن فرار کرده اند ممکن است از یک WIV آزمایشگاه. سناتور تام پنبه (R-آرکانزاس) بود panned توسط همان واشنگتن پست در ماه فوریه برای اشاره به این که WIV واقع شده بود نه چندان دور از “مرطوب بازار” که در آن ویروس در اصل اعتقاد به منشأ ادعا می کنند که پکن پس از اعلام نادرست نیز هست.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Lijian ژائو پیشنهاد ماه گذشته که این ویروس ممکن است آمده اند از ما باعث به وزارت امور خارجه احضار سفیر چین مقیم کابل به واشنگتن برای توضیح. دولت پکن را نه تایید و نه انکار ژائو نظرات.

جریان اصلی رسانه های ما باید حل و فصل را به یک روایت از سرزنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آنها می گویند باید پیش بینی همه گیر انجام می شود و بیشتر آن را متوقف کند.

در ضمن تهمت و دولت را متهم چین از سرکوب اطلاعات در مورد این ویروس را ریشه ها و ویژگی های نتیجه گیری تاثیر این بیماری همه گیر بدتر است. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 600 ، 000 آمریکایی ها تا کنون کشته شدن بیش از 25,000 از شنبه شب.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن توقف که بودجه را متهم به سلامت بدن از همکاری با چین برای ‘پوشش’ Covid-19 شیوع

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im