پنتاگون دست از قرارداد قابل حمل راکتورهای هسته ای… در عین حال یکی دیگر از طلا ورید برای ادراک نظامی است ؟

وجود دارد هیچ کمبود سنگین دفاع معاملات اعطا شده توسط وزارت دفاع ایالات متحده اما 40 میلیون دلار قرارداد برای میکرو راکتور قطعا خارج از غرفه به عنوان آن را پنهان خطرات ایمنی و افزایش شک و تردید بیش از آن در بهره وری اقتصادی.

هسته ای دستگاه که DoD استراتژیست می خواهید باید این قابلیت را به با خیال راحت و به سرعت در حمل و نقل توسط راه آهن و دریا و یا هوا (sic!) و همچنین سرعت راه اندازی و خاموش شد. پروژه تقسیم بین سه شرکت — BWX Technologies وستینگهاوس خدمات دولت و X-انرژی — خواستار “امن تلفن همراه و پیشرفته هسته ای میکرو راکتور.”

ایمنی بخش برای تلفن های موبایل به خصوص تسکین دهنده, اما چگونه آن را نگاه کنید در روی زمین ؟ اگر این راکتور مینیاتوری زمانی که نقل مکان کرد و با زمین تبدیل به هدف حملات تروریستی? و آن را به اثبات می شود یک جایگزین واقعی (که بدان معنی است که قیمت ارزان تر البته) متعارف به منابع انرژی ؟

‘بیشتر راکتور — بیشتر خطر’

“هر راکتور هسته ای جذب تروریست ها” آندره Ozharovsky هسته ای, دانشمند, برنامه متخصص در روسیه اجتماعی زیست محیطی اتحادیه اروپا گفت RT. “مهم نیست که اگر آن را در واقع یک نیروگاه هسته ای [یا در داخل یک دستگاه قابل حمل]… اگر شما به یاد داشته باشید, تروریست ها برنامه ریزی شده هدایت یکی از هواپیماها در یک نیروگاه هسته ای در طول 9/11.”

منطق در اینجا ساده است, او اشاره کرد: “بیشتر از راکتور خارج وجود دارد — بیشتر در خطر است.” اگر ما ایجاد صدها و یا حتی ده ها تن از دستگاه های مانند آن خواهید بود واقعا سخت را برای آنها به درستی دفاع از همه آنها را.

همچنین در rt.com آلمانی نیروگاه های هسته ای آسیب پذیر به حملات تروریستی – مطالعه

دیگر حیاتی با موضوع ایمنی در قابلیت اطمینان از توافق هسته ای با میکرو راکتور. به اندازه کافی جالب ارتش ایالات متحده در حال حاضر تجربه با آنها را در 1950s و 1960s — و آن را به پایان رسید در یک تراژدی است.

چند portable راکتورهای ساخته شد و راه اندازی در گرینلند و پاناما اما یکی از آنها منفجر شد و در سال 1961 به قتل سه اپراتور. ارتش قدرت های هسته ای ایران تعطیل در مدت کوتاهی پس از آن.

“وجود هشت ما میکرو راکتور و یکی از آنها منفجر شد. این که چگونه امن هستند” Ozharovsky گفت که پنتاگون ایده از آوردن آنها را “احتمال ایجاد خطرات بیشتر به جای حل هر گونه مشکلات است.”

‘میکرو راکتور هنوز به اثبات خود را در بهره وری اقتصادی’

اما حتی اگر قابل حمل راکتور خواهد شد محافظت از خطرات میدان جنگ و در عمل بدون شکست چه پنتاگون منطق پشت آوردن رادیواکتیو سوخت به پایگاه های نظامی خود را? برای چند دهه, ارتش شده بود با موفقیت در حال اجرا در بنزین و دیزل و سوخت و روغن; زمانی که رفتن خارج از شبکه آن را تبدیل به ژنراتور و بالا-قدرت باتری.

“مشکل اصلی چیزی مرتبط با ایمنی” آنتون Khlopkov مدیر انرژی و امنیت مرکز و عضو روسیه در شورای امنیت شورای علمی استدلال کرد.

میکرو راکتور باید ثابت کند زنده ماندن خود را از نقطه نظر اقتصادی از جمله گیاهان همیشه باید جایگزین.

آن است که هنوز به اثبات رسیده است که میکرو راکتور نخواهد بود “چند بار بیشتر” گران تر از سایر منابع متعارف انرژی است. برق تولید شده توسط این دستگاه باید حداقل در مقایسه با هزینه یک تولید شده توسط دیزل ژنراتور, او گفت:.

‘نوعی از یک حباب صابون’

اگر میکرو راکتور یک سوال راه حل همین دلیل است که پنتاگون فشار خود را برای توسعه ؟ پاسخ این است که دروغ گفتن در سطح, اما آن را بیش از حد عمیق به خاک سپرده شد.

“آنها در برابر روند” Ozharovsky پیشنهاد شده است. و کسانی که روند که جهان ارائه شده است تا در استفاده غیر نظامی از انرژی هسته ای با توجه به اینکه بیش از حد گران است.

واشنگتن ممکن است در تلاش برای “حمایت از ما صنعت هسته ای که در حال مرگ را با استفاده از بودجه نظامی; حامیان خود را در تحقیق و توسعه — که چیز گران قیمت است.”

همچنین در rt.com ما برنامه ای برای ارسال راکتورهای هسته ای به فضا

Ozharovsky نمی رد کردن این احتمال که همه چیز “است که نوعی از یک حباب صابون.” تحقیقات ساخته خواهد شد برخی از نمونه های اولیه حتی ممکن است با هم قرار داده اما هیچ واقعی mini-راکتورهای خواهد بود به دستور پنتاگون گفت.

وزارت دفاع را هرگز خجالتی به خرج مالیات دهندگان آمریکا دلار: آن F-35 برنامه به ارزش عظیم 1.4 تریلیون دلار در تهیه و هزینه های عملیاتی بیش از طول عمر خود را در حالی که پنتاگون نیز به دست آورد از جمله موارد نخست ضرورت به عنوان… $640 صندلی توالت و $7,600 قهوه. میکرو راکتور ممکن است تبدیل به یکی دیگر از ورود در این بی فایده لیست.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de