توسط Nebojsa مالیکارشد نویسنده در RT

ما سلاح به ارزش حدود 715 میلیون دلار شد warehoused ضعیف و سربازان دست زدن به آنها را نگه نمی رسید و یا سوابق پس از آن غیر ممکن است برای گفتن که چگونه بسیاری از, اگر هر گونه به پایان رسید تا در دست اشتباه پنتاگون می گوید.

عرضه واحد در کویت و در جای دیگر “را حفظ لیست جامع از تمام تجهیزات خریداری شده و دریافت” یا “ذخیره سلاح های در فلزی ظروف حمل و نقل, افشای تجهیزات سخت محیطی مانند گرما و رطوبت است.”

این است که با توجه به بخشی از redacted گزارش وزارت دفاع بازرس کل (IG) از ممیزی به “مقابله با دولت اسلامی در عراق و سوریه تجهیز و آموزش صندوق” (CTEF) تاریخ فوریه 13 و منتشر شده در این هفته است.

که است که می گویند که $715 میلیون ارزش ما سلاح های در نظر گرفته شده برای ارتش عراق و “شماری از مخالفان سوریه” – به عنوان تعبیری برای ما-حوثی ها می رود و رفته رفته به عنوان برخی از گزارش ها ممکن است پیشنهاد کرده اند. در پنتاگون صحبت می کنند وجود دارد “فقدان یک مخزن مرکزی برای پاسخگویی و مدارک.” هنگامی که شما قطع از طریق منفرجه اطناب به IG گزارش اساسا می گوید هیچ راه بدانند هر که را چون سربازان متهم با برنامه در حال اجرا نیست حفظ سوابق و یا رسید.

ممیزی راه اندازی شد به این دلیل که وزارت دفاع درخواست کرده است $173.2 میلیون دلار برای سلاح مهمات و وسایل نقلیه و دیگر CTEF-S تجهیزات برای سال مالی جاری که در ماه اکتبر آغاز شد. بدون سوابق دقیق پنتاگون خطرات خرید آن نیاز ندارد و بیشتر به ازدحام بیش از حد” انبارها در کویت است که چه چیزی باعث گران سخت افزار ذخیره می شود در وهله اول.

حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد “دولت اسلامی” (که قبلا ISIS) را شکست داد و در ماه مارس 2019 حصول اطمینان از “پایدار شکست” از تروریست ها ظاهرا مستلزم آن است که سلاح ها و تجهیزات باید در جریان است. در حالی که ما مالیات دهندگان یک انتخاب نیست در جای پای این لایحه در انتظار آنها فرو توضیح – که خود را نجیب و مرد فقط بیش از حد احمق و تنبل و یا بی کفایت به نگه داشتن یک دفتر – برای تلفن های موبایل کمی غنی است.

همچنین در rt.com “امریکا در حال اجرا است دور”: خشمگین کردهای pelt خروج نیروهای ایالات متحده با سبزیجات (تصویری)

واشنگتن معروف پر از لکه رکورد ریختن سلاح به سوریه و عراق است. در یک نقطه در 2015 پنتاگون اعتراف کرد شکست برنامه های خود را برای آموزش و تجهیز “شماری از مخالفان سوریه” (همچنین به عنوان شناخته شده “شورشیان میانه رو”). پس از صرف $2 میلیون نفر در هر جنگنده های ما آنها را دیدم نقص به القاعده وابسته به گروه النصره ادغام آوردن ما-عرضه سلاح و کیت همراه است.

بنابراین پنتاگون دو برابر در سال 2016 صرف میلیون ها بی حد و حصر برای آموزش “ده” از شورشیان در ترکیه است. مشخص نیست که چگونه بسیاری از کسانی که “میانه رو” در سال گذشته حمله به مناطق برگزار می شود توسط آمریکا و متفقین کردی اند.

در اواخر سپتامبر 2016, Al-Nusra فرماندهان آشکارا صحبت در مورد گرفتن سلاح های ما را هر دو “به طور مستقیم” و از طریق کشورهای ثالث مانند عربستان سعودی است. دولت سوریه پس از برخورد داعش یکی پس از دیگری شکست و در حال حاضر پیشرفت خود باقی مانده و زمان آخرین سنگر در استان ادلب.

در حالی که دولت آمریکا و رسانه ها در اعتراض به این عملیات و عضو ناتو ترکیه در واقع با ارسال سربازان و تانک ها در ادلب در تلاش برای آنها را متوقف کند – سخنگوی اعضای ائتلاف ضد داعش به تازگی آشکارا اعتراف کرد ادلب یک لانه تروریست ها.

همچنین در rt.com ادلب توسط یک آهنربا را برای گروه های تروریستی’ می گوید: ما سخنگوی نظامی — تناقض MSM روایت در سوریه

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی