پنتاگون تایید برای اولین بار ارتش آمریکا مرگ از Covid-19

نیوجرسی ارتش ملی نگهبان است اولین عضو از ارتش ایالات متحده به مرگ از Covid-19 coronavirus وزارت دفاع آمریکا تایید کرده است.

“امروز یک روز غم انگیز برای وزارت دفاع به عنوان ما را از دست ما اولین آمریکایی خدمات عضو فعال ذخیره و یا گارد – به coronavirus” وزیر دفاع علامت Esper گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه با ارسال پیام تسلیت به دوستان و خانواده و غیر نظامی همکاران و گارد ملی.

فرماندار فیل مورفی شناسایی او به عنوان کاپیتان داگلاس Linn Hickok یک دستیار پزشک از شهرستان جکسون. او سرانجام در روز شنبه بستری از مارس 21 و تست مثبت برای Covid-19.

Esper اصرار داشت که DoD تصویب “چشمگیر کاهش اقدامات” برای محافظت از اعضای نظامی و غیر نظامی کارکنان و پیمانکاران و خانواده خود را از ویروس. حتی پس از, شده اند وجود دارد 569 خدمت وظیفه فعال اعضای 220 شهروندان 190 نفر از اعضای خانواده و 64 پیمانکاران مبتلا به کروناویروس که از صبح روز دوشنبه.

همچنین در rt.com نظامی آمریکا ارسال خواهد شد ‘سردخانه خدمات کارکنان به نیویورک برای مقابله با Covid-19 مرگ و میر به عنوان FEMA اعزام موبایل سردخانه کامیون

در حالی که پنتاگون ادامه خواهد داد افشای مجموع تعداد Covid-19 موارد آن را نمی خواهد آنها را شکستن پایین توسط سرویس شعبه واحد پایه یا مبارز فرمان رفتن به جلو.

“ما ادامه خواهد داد به انجام بهترین های ما به تعادل شفافیت در این بحران با عملیاتی امنیت” سخنگوی الهام فرح گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

تغییر در سیاست می آید تنها چند روز پس از AP گزارش داد که دو ده ملوانان روی ناو USS ‘تئودور روزولت’ تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 معنی که کشتی در اصل مستقر در دریای چین جنوبی خواهد بود کنار در گوام در هفته در حالی که این 5,000-قوی خدمه می شود.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im