پنس پاکستان برای بازگشت آمریکایی ها به فضای قبل از تابستان’ به عنوان بوئینگ & SpaceX تقلا برای تحویل… و ناسا به دنبال پشتیبان سایوز صندلی

معاون رئیس جمهور مایک پنس وعده داده است که فضانوردان آمریکایی را به زودی برای رسیدن به فضای سرنشین آمریکا-موشک ساخته شده اما با بوئینگ و SpaceX در تلاش برای ساخت یک قابل اعتماد کرافت حتی ناسا است که شک و تردید از VP را افکار واهی و پوچ.

“قبل از اینکه ما حتی به تابستان… ایالات متحده بازگشت فضانوردان آمریکایی به فضا در آمریکا راکت از خاک آمریکا. ما در حال رفتن به عقب و ما قصد داریم از ایالات متحده آمریکا و” پنس گفت: مخاطبان ناسا در مرکز تحقیقات لانگلی در روز چهارشنبه.

همچنین در rt.com با هیچ جایگزین ناسا صرف نزدیک به 4 میلیارد دلار برای پرواز فضانوردان سرنشین روسی سایوز به ایستگاه فضایی & ‘پرداخت’ بوئینگ بدون هیچ دلیل

بدون یک شاتل از خود ناسا تبدیل شده به شرکت ها به منظور توسعه و عرضه آن فضاپیما – در اصل توسط 2017 – با ایلان SpaceX هنوز duking آن را با هوافضا غول پیکر بوئینگ برای این کار است.

اهدا $5.1 میلیارد دلار در بودجه فدرال خود را برای Starliner کپسول بوئینگ تلاش کرده است به این کشتی shipshape. این شرکت مجبور شد برای سقط جنین یک پرواز آزمایشی بدون سرنشین به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در ماه دسامبر با توجه به نرم افزار, قطعی, هل دادن خود را به عقب پرتاب بعدی برای مدتی در اطراف “اواسط سال 2020” – احتمال دارد مصرف این شرکت را از در حال اجرا برای هر سرنشین دار راه اندازی قبل از فصل تابستان است.

همچنین در rt.com Starliner بلوز: ناسا مقصر ‘زمان خطا’ به صورت بوئینگ سفینه فضایی از دست رفته علامت در مدار

SpaceX را $3.1 میلیارد خدمه اژدها برنامه دیده می شود نتایج بهتر – اتمام موفقیت آمیز ماموریت بدون سرنشین به ایستگاه فضایی مارس 2019 – اما با تاخیر و مسائل فنی آن را بیش از حد ممکن است قادر به آمده از طریق پنس را وعده داده است.

خدمه اژدها مواجه می شوند فاجعه بار خرابی تجهیزات در طول یک موتور آزمون آوریل گذشته و در نتیجه آتشین انفجار در یک تست سایت در فلوریدا. هر چند این تست تکرار شد دوباره با موفقیت در ماه نوامبر آن را در نهایت نقش برآب امید بازگشت فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی بین المللی در داخل کشور تولید و صنعت در سال 2019.

همچنین در rt.com Crewed پرواز شکست ؟ ویدیو به بیرون درز نشان می دهد کپسول SpaceX سالک فانی در تست ایمنی ‘متفرقه’

با خدمه اژدها اولین سرنشین دار تست پرواز میله میله برای ممکن است که به ارسال دو فضانورد به فضا برای دو هفته مشک را زاییده نمی تحقق هر یک از آن شش قرارداد ماموریت ناسا تا بعدا که همه بستگی به موفقیت قبل از آزمون.

با وجود نامشخص برنامه نوپای خود شاتل, SpaceX در حال حاضر آغاز شده تا پوشش سفرهای فضایی برای گردشگران” روی اژدها که در آن گفت: می تواند راه اندازی به عنوان اوایل به عنوان 2021.

ناسا خود را به نظر می رسد عدم اعتماد به نفس در, معاون رئیس جمهور, خوش بینانه, جدول زمانی که آژانس در حال حاضر در حال مذاکره برای صندلی در دو روسی سایوز پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی گزارش برنامه ریزی شده برای ماه اکتبر و مارس سال 2021. فضانوردان آمریکایی را hitched سواری با همتایان روسی خود را از ما شاتل برنامه اوراق در سال 2011 با ناسا پرداخت برخی از 80 میلیون دلار برای هر صندلی است.

همچنین در rt.com “ما نگران ما روابط خوب با اروپا’: فضانورد می گوید فشار مجبور ESA به خندق سایوز

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی