مجلس نانسی پلوسی سخنرانی-پاره عملکرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن SOTU نیست فریب دهد ناراضی دموکرات ها که می خواهند یک رهبر است که در واقع می ایستد تا به رئیس جمهور به جای #مقاومت نمایشهایش.

Pelosi اگر-می-تواند-کشتن حساسیت به نور و کاغذ پاره در آخر رئیس جمهور سالانه نشانی به کنگره در روز سه شنبه ممکن است تحت سلطه بحث و گفتگو در رسانه های اجتماعی از طریق شب اما برای هر آبی-چک تشویق برای “نانسی Ripper,” وجود دارد یک خسته مترقی تعجب آنچه رخ داده به اصل مخالف است.

پلوسی آنها یادآوری خود را پریمیر بگیرید و یاد دهید, دارای مطلقا حاضر به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هر چیزی قابل توجهی نظامی هزینه های بهداشت و درمان, حتی خود آگاهانه پوچ فضای نیرو – در حالی که صدها هزار نفر از آمریکایی ها رنج کشیده و بدون سقف بیش از سر خود را. بدتر این تصمیمات به نحوی قاب نه به عنوان همکاری, اما به عنوان پیروزی.

دیگران احساس حرکت طراحی شده به نظر می رسید به بیگانه هر کسی در سمت راست که ممکن است خسته کننده از مغلوب ساختن پیشی جستن رانش به سمت حزب جمهوری خواه ارتدکسی. با فقط یک ژست لیبرال ها و محافظه کاران بودند به مسابقات استدلال در مورد اینکه آیا آن را بی احترامی نجیب لازم… رهبران حزب در هر دو طرف وزن و گفتگو شد بصورتی پایدار و محکم از خط خارج از مقابله با هر یک از مسائل واقعی با مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی – از تصمیم خود را به افتخار سه بار شکست خورده-ونزوئلا کودتا-استاد ژوئن Guaido به احیای خود از اصطلاح “Manifest Destiny’, 19 قرن شبه مذهبی آمریکایی در مرز فلسفه مورد استفاده توسط برخی برای توجیه تخمگذار زباله به جوامع بومی.

همچنین در rt.com Overstaying او استقبال می کنید ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن افکن ونزوئلا Guaido در cringeworthy یادآوری از سال ‘موقت ریاست جمهوری’

Pelosi نبود تنها کسی است که با استفاده از SOTU به عنوان یک سکوی پرشی برای خود نمایشی #مقاومت است. دموکراتیک congresswomen اسکندریه Ocasio-کورتز و Ayanna Pressley عمومی کاهش یافته و برای حضور در, بنابراین به عنوان نه به “مشروعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن “lawless رفتار” در حالی که خود را همکار ‘تیم ملی’ اعضای Ilhan عمر و رشیدا Tlaib قاب حضور خود را به عنوان خود را در عمل از “مقاومت“تنها به راه رفتن در وسط سخنرانی نقشه کشی به عنوان توجه زیادی به دوربین خود را آماده “نافرمانی” به عنوان امکان پذیر است. جالب اینجاست که دموکرات کنگره تیم رایان متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از pro-wrestling سطح fakery.

مترقی نارضایتی رسانه های اجتماعی #مقاومت بود نه محدود به حزب مناظر-جویدن عملکرد در SOTU البته. از نمایشهایش از استیضاح محاکمه معکوس به طوری چشمگیری آنها ممکن است دست مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات – رییس جمهور شد خود را با بهره گیری از بیشترین مقبولیت در عین حال در یک نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه. در عین حال دموکراتیک استقرار به جای recalibrating استراتژی خود را به واقعیت به سلامتی زمانی که استیضاح پرچمدار آدام شیف نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه به ارائه آلاسکا به روسیه در ازای انتخابات دخالت در سال 2020 است.

برنده 2020 انتخابات خواهد محل دموکرات ها در یک وضعیت دشوار آنها را وادار به قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را و باز کردن از پیچ تهمت و برنامه های آنها برافراشته تا stridently برابر در حالی که بی سر و صدا اجازه می دهد آنها را به تصویب. با توجه به خصومت نسبت به ضد جنگ سیاستمداران در درون صفوف خود را, آن را بسیار بعید است که یک دموکرات میانه رو می بینیم 2020 برنده شدن به عنوان یک فرصت برای عقب کشیدن از آستانه جنگ با ایران و یا تغییر رژیم در ونزوئلا – یک مغلوب ساختن پیشی جستن ابتکار که حتی پلوسی تحسین با تشویق ایستاده در سه شنبه شب.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im