Pelosi & شومر متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از ‘dishonoring ایمان’ پس از عکس-op با کتاب مقدس در میان DC ناآرامی

دموکرات مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر باید دید رئیس جمهور بعد از پلیس دستور داده شد برای روشن کردن یک منطقه در نزدیکی کاخ سفید به طوری که او می تواند یک حادثه-سفر رایگان به یک کلیسا.

تماس با ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به “احترام به کرامت و حقوق آمریکایی” در بیانیه ای که اواخر روز دوشنبه شب پلوسی (D-کالیفرنیا) و شومر (D-نیویورک) پاره به فرمانده کل قوا پس از او به دستور پلیس به “تسلط” خیابان در میان روز از تظاهرات و ناآرامی های خشونت آمیز – موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس در هفته گذشته.

“در زمانی که کشور ما گریه می کند برای وحدت این رئیس جمهور است که پاره از آن جدا” دو قانونگذاران گفت.

ملت ما نیازهای واقعی رهبری است. این رئیس جمهور ادامه داد: برگرفته از شعله های آتش اختلاف تعصب و خشونت بزدلانه ضعیف و خطرناک است.

پیشتر در روز دوشنبه پس از برخی از 1700 سرباز گارد ملی مستقر شدند به مدیریت معترضان در پایتخت کشور رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن و یک تعداد انگشت شماری از سران مقامات دولت ساخته شده در پا مراجعه به سنت جان کلیسا در نزدیکی کاخ سفید که آسیب دیده بود یکشنبه شب با خرابکاری و آتش سوزی. این دو با مشخصات بالا دموکرات محکوم مختصر عکس ،

“Teargassing معترضان مسالمت آمیز و بدون تحریک فقط به طوری که رئیس جمهور می تواند ژست برای عکس های خارج از یک کلیسا بیحرمت هر مقدار که ایمان به ما می آموزد” آنها رفت.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی به تخریب کلیسای سنت جان به عنوان پلیس ضد شورش با معترضان در آمریکا سرمایه (عکس و ویدئو)

مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز نا امیدی با دولت و شهر دولت تمایلی برای سرکوب این شورش که لگد چهارشنبه گذشته در مینه سوتا در شهرهای دوقلو پس از فلوید کشتن – اصرار دارد که او را از استقرار نظامی خود را در هر نقطه مقامات محلی قادر به ایجاد ناآرامی تحت کنترل است. که موضع این آتش از منتقدان استدلال می کنند که سرکوب ممکن است تشدید ناآرامی و منجر به بیشتر خشونت است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de