پی پال انجماد, مجله حقوق برای مقاله ذکر ایران با استناد به تحریم های جدید آمریکا علیه

نویسندگان برای یک یهودی مجله در نیویورک داشته اند حقوق خود را منجمد پس از پی پال پرچم معاملات به عنوان نقض تحریمهای آمریکا علیه ایران – از آنجا که یکی پرداخت شامل یک توجه داشته باشید مرجع کشور است.

حقوق نه همکاران به یهودی جریان بوده است snarled در حال رشد آمریکا تور یا دام همه به این دلیل که ‘پرداخت هدف زمینه در یکی از آنها به عنوان خوانده شده “ژانویه به علاوه ایران, قطعه,” ناشر یعقوب Plitman گفت: Gizmodo در روز چهارشنبه.

کاملا بی گناه توضیح که “ایران قطعه” با اشاره به یک مقاله در این مجله منتشر کرده بود در مورد خرید اینترنتی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خروج از ایران – تا کنون موفق به تضمین آزادی همه وجوه است.

Plitman فرستاده شده بررسی و با متخلف متن روز یکشنبه راه اندازی یک هشدار است که پی پال “ممکن است نیاز به بررسی” پرداخت و خطاب به دیوید Klion قطعه نویسنده. هشت بیشتر چک ناشر متعاقبا ارسال می شود – همه رایگان از چهار حرف از لحظه ای – به نظر می رسد برای روشن شدن و حتی تولید ایمیل های تایید اما نویسندگان هرگز دریافت پول خود را. ده ها هزار دلار به طور ناگهانی در برزخ Plitman گفت: خروجی و پی پال نمی خواهد اجازه دهید او را به صحبت می کنند به تیم امنیتی ظاهرا دست زدن به این موضوع.

پس از دو روز از رادیو سکوت, پی پال, رسیده روز سه شنبه با تقاضا برای “یک توضیح از اشاره به ” ایران” و “هدف از این پرداخت از جمله تکمیل و توضیح دقیق از آنچه که در نظر گرفته شده برای پرداخت می شود.” Klion پول بود در نهایت منتشر شد اما هشت دیگر نویسندگان هنوز هم تا به حال پرداخت شده است که از دوشنبه شب و در پی پال نبود در پاسخ به Plitman به سوالات. او مجبور شد شخصا به قرض دادن پول به کارکنان برای پوشش “هزینه های فوری” مانند اجاره و گفت: Gizmodo.

ضد ایران و تحریم های اداره خزانه داری اداره کنترل داراییهای خارجی (OFAC) در نیرنگ متعدد گناه اشخاص با هیچ اتصال به دولت ایران – که اغلب برای هیچ چیز بیشتر ‘جنایتکار’ از داشتن کلمه “ایران” در سازمان خود را نام و نام خانوادگی یا مالی مواد – در واشنگتن را به تلاش برای اعمال “حداکثر فشار” بر جمهوری اسلامی است. شرکت های اینترنتی خودداری از انجام کسب و کار با کاربران ایرانی مبادا آنها اجرا گرفتار تحریم و گوگل و اپل و حتی حذف ایران نرم افزار از فروشگاه خود را.

همچنین در rt.com Facebook “فکر می کردم پلیس’ بازرسان طرفدار ایران پست ها ‘به پیروی از تحریم های آمریکا’… مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان هشدار تهران در برابر سانسور

چنین آسیب وثیقه ممکن است عمدی به عنوان تحریم شده اند استفاده می شود برای توجیه گسترده سرکوب سخنرانی خنثی یا مطلوب به ایران حتی زمانی که هیچ sanctionable معاملات در حال ساخته شده. رسانه های اجتماعی پست های ساخته شده در پی رئیس جمهوری که به کشته شدن ایران ژنرال قاسم سلیمانی به تصویر کشیده و سپاه قدس رهبر در هر چیزی اما منفی نور حذف شد یکهو ماه گذشته. آمریکایی ها دعوت به صلح تهران در کنفرانس بودند بازدید توسط اف بی آی در ماه اوت گذشته و گفت: در هیچ شرایط نامشخص آنها می شود دستگیر و اگر آنها رفت – حتی اگر این کنفرانس منتقل شد به بیروت به امید آمریکایی ها خواهد بود قادر به حضور در. ممکن است صرفا یک تصادف است که یهودی جریان’ ایران مقاله excoriates مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جناح راست یهودیان آمریکایی برای حمایت از خروج از ایران و جشن سلیمانی کشتن اما این قطعه نشان دهنده فقط مرتب کردن بر اساس ‘wrongthink که آمریکا قبلا weaponized برابر.

در ضمن شرکت هایی مانند پی پال می توانید نقطه به دست سنگین تحریم های اجرای با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و ادعا می کنند دست خود را گره خورده است و زمانی که مشتریان اعتراض. در سال 2019 به تنهایی OFAC وضع $1.29 میلیارد دلار از مجازات در 26 جداگانه اجرای اقدامات و بزرگترین آن ‘را’ در بیش از یک دهه. پی پال در حال حاضر دلار جریمه 7.66 میلیون در سال 2015 برای به شکست “استخدام کافی غربالگری تکنولوژی” برای تشخیص تحریم نقض حقوق بشر است به احتمال زیاد به خطا در کنار احتیاط. و نه آن است که تنها پردازنده پرداخت مسدود کردن همه اشاره از ایران پول انتقال برنامه Venmo شد ضعیف هر دو ‘ایران’ و ‘فارسی’ سال گذشته است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی