پرداخت به بازی ؟ بلومبرگ & عمیق خود را در جیب واجد شرایط برای نوادا بحث پس از DNC تغییر حکومت باز درب به میلیاردر مدعی

مایکل بلومبرگ خواهد شد مجاز به شرکت در آینده دموکراتیک اولیه بحث در نوادا تشکر در بخشی به مفید تغییر حکومت – و صدها میلیون دلار در هزینه های کمپین.

از جمعه سابق شهر نیویورک شهردار نظرسنجی بیش از 10 درصد در چهار نظرسنجی, نشست آستانه تعیین شده توسط کمیته ملی حزب دموکرات (DNC). (متناوبا بلومبرگ می تواند واجد شرایط با دریافت حداقل یک نماینده از هر آیووا قفقاز یا مقدماتی نیوهمپشایر – اما میلیاردر هنوز به سخت بازپرسی کردن از یک نماینده است.)

او مدرک برای روز چهارشنبه بحث در لاس وگاس ساخته شده بود ممکن است و نه انطباق قانون تغییر تصویب شده توسط DNC که تصمیم به رها کردن این نیاز است که داوطلبان باید یک شبکه قوی از اهدا کنندگان.

همچنین در rt.com ‘Oligarch v oligarch’ در سال 2020? دموکرات ها می راب برنی & نامزد بلومبرگ در وال استریت برنده-برنده – Lee Camp

در واقع نیاز به حمایت مردمی شده اند که یک مانع عمده برای بلومبرگ. او نه خواهان کمکهای مالی انتخاب به جای خود-امور مالی مبارزات انتخاباتی خود. با ظاهر ته قفسه سینه جنگ میلیاردر دارای پوسته متناوب 344 میلیون دلار از پول خود را پس از اعلام نامزدی خود را در اواخر ماه نوامبر.

استراتژی خود را از اشباع تلویزیون و اینترنت با تبلیغات خود را به نظر می رسد هر چند با شهردار سابق موشک در پای صندوقهای رای است. در حالی که او در حال حاضر به طور رسمی واجد شرایط برای لاس وگاس بحث بلومبرگ تصمیم گرفته است به جست و خیز مبارزات در نوادا به جای تمرکز بر روی سه شنبه, سری از نماینده های سنگین و مقدماتی که در تاریخ 3 مارس.

همچنین در rt.com تکرار آیووا انجمن بافندگی در نوادا به عنوان مشکلات روشن (& نادیده گرفته)

زمان نظرسنجی بلومبرگ نشان می دهد که هیچ مسیر روشنی برای پیروزی در انتخابات مقدماتی حزب. برخی ابراز نگرانی کرده اند که میلیاردر طرح به تجاوز کردن نمایندگان از نامزدهای دیگر در کنوانسیون دموکراتیک به منظور ربودن نامزدی از برنی ساندرز. آمریکا کمدین Lee Camp گفته است که یک مسابقه بین مهر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود یک باخت-باخت برای مردم آمریکا توصیف هر دو نامزد به عنوان الیگارشی که در خدمت وال استریت.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی