پرداخت قطع: اتلتیکو مادرید به بریده بریده بازیکنان دستمزد 70% به همه کارکنان شاغل در coronavirus بحران

La Liga غول اتلتیکو مادرید اعلام کرده اند که آنها را برش بازیکنان دستمزد 70 درصد به منظور حفظ حقوق باشگاه را پایین پرداخت کارکنان در طول coronavirus بحران است.

اتلتیکو را در حرکت می بیند پیوستن به باشگاه بارسلونا, که بازیکن به توافق مشابه 70 درصد کاهش در پرداخت تا مسابقات راه اندازی مجدد دوباره به آنها نگاه کرد تا اطمینان حاصل شود باشگاه را روز به روز غیر از بازی کردن کارکنان قادر به هنوز هم خود را حفظ کامل درآمد.

همچنین در rt.com پائولو Dybala می گوید هم تیمی کریستیانو رونالدو از او متنفر است در لیونل مسی آرژانتین ‘به دلیل شکل خود را چگونه شما راه رفتن’

شده است وجود دارد مشابه حرکت در بوندسلیگا آلمان با امثال بایر لورکوزن شالکه 04, Hoffenheim و بوروسیا منچنگلدبچ همچنین تنظیم پرداخت کاهش برای بازی خود را کارکنان.

در مقابل تعدادی از باشگاه های لیگ برتر از جمله تاتنهام, نورویچ سیتی و نیوکاسل را حفظ بازیکنان خود را بزرگ بسته پرداخت در حالی که کاهش دستمزد خود را روز به روز کارکنان.

در یک بیانیه اتلتیکو توضیح داد که قطع پرداخت شد به “حفاظت زنده ماندن اقتصادی باشگاه” و تضمین آینده آن است. اولین تیم زنان تیم و ذخیره تیم تمام خواهد شد تحت تاثیر قطع پرداخت با بیانیه ای توضیح داد که تیم اول تیم ملی موافقت کرده بود برای تکمیل نیمی از 430 کارکنان تحت تاثیر این تغییر با باشگاه مدیران برای پرداخت نیمی دیگر.

70% کاهش می گذارد اولین تیم به عنوان به خوبی به عنوان طرف زنان و ذخیره ساز و برگ.

در این بیانیه اضافه شده است که اولین-تیم موافقت کرده بود برای تکمیل نیمی از 430 کارکنان تحت تاثیر ERTE با مدیران و مدیر عامل برای پرداخت نیمی دیگر.

همچنین در rt.com ‘ما می دانم آنچه شما انجام شده است!’ لیگ برتر آس Timm Klose به نظر می رسد در ، در طول صفحه نمایش به اشتراک گذاری shocker با طرفداران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de