پائولو Dybala می گوید هم تیمی کریستیانو رونالدو از او متنفر است در لیونل مسی آرژانتین ‘به دلیل شکل خود را چگونه شما راه رفتن’

در یک فرانک پذیرش لیونل مسی و کریستیانو رونالدو اعتصاب شریک پائولو Dybala دارد و کمی حسن نیت نسبت به پرتغال رو به جلو در آرژانتین و صحبت در مورد بازی با نوابغ مدرن برای باشگاه و کشور است.

Dybala اعتراف به اینکه “شگفت زده” در رونالدو در طول این جفت ارز را در سری A جدول-تریلر یوونتوس که در آن جفت را پیوند می خورند و زمین با وجود دشمنی نسبت به پرتغالی در Dybala بومی آرژانتین است.

26 ساله شده است به طور قابل توجهی بیشتر موفق با باشگاه اعتصاب شریک رونالدو از او شده است در سطح بین المللی در کنار لیونل مسی, آرژانتین آیکون که محکوم رونالدو به مقام سوم زمانی که او برنده 2019 Ballon d’or.

“من به او گفت:” کریستیانو در آرژانتین, we hate شما کمی به دلیل شکل خود را به دلیل چگونه شما چگونه شما راه رفتن'” Dybala گفت: آرژانتین فدراسیون فوتبال.

“حقیقت این است که شما مرا شگفت زده کرد چرا که من پیدا کردم شما متفاوت باشد.”

رونالدو تنها به ثمر رساند یک بار مقابل آرژانتین – نسبتا بی ضرر به گل تساوی در یک بازی دوستانه در سوئیس طی 2-1 شکست پرتغال در سال 2011 – اما بعید است که باید رسالت خود را به آمریکایی جنوبی که دوست نداشتن خود ذکراست این هفته نما نیمه-برهنه در برابر یک دیوار در پست های رسانه های اجتماعی خود پاره پاره تنه.

Dybala و رونالدو به شدت بهبود یوونتوس آمار زمانی که آنها با هم بازی افزایش یوونتوس را هدف متوسط از 1.5 به 2 در هر بازی در حالی که کمک به Maurizio Sarri طرف برنده 15 از 19 بازی زمانی که آنها هر دو شده است بر روی زمین.

وجود دارد تنها یک بازی در این فصل است که در آن نه بازیکن به ثمر رساند زمانی که آنها باید هر دو بازی را برای یوونتوس منجر به افزایش تعداد سوالات در مورد خود متفاوت روابط با رونالدو و مسی.

همچنین در rt.com پائولو Dybala خطرات خشم Juve هم تیمی رونالدو به عنوان او پرسید: در مورد مسی بز بحث

بازیکن با نادر تمایز از بازی در کنار هم بازی فعلی برجسته اعتصاب بارها ستایش او نامی شرکای اگر چه او به واجد شرایط پیشنهادات خود را که او را مورد سوال مسی در تابستان گذشته.

“من در مورد آن صحبت کرد با لئو چون ما هر دو بسیار مشابه از نظر تاکتیکی” Dybala توضیح داد.

“من نمی باید چند دقیقه در جام جهانی و یا کوپا امریکا اما در همان زمان من همیشه احترام به تصمیم مربیان از آنجا که آرژانتین بسیار معتبر است.

“من هرگز در نظر گرفته شده به انتقاد از هم تیمی. من به سادگی می خواستم برای بهبود چیزی بود که اتفاق می افتد.

“دوست داشتم تجربه من در تیم ملی به صورت متفاوت از نظر دستاوردها – قادر به ایجاد اهداف بیشتر به کمک بیشتری دارند نتایج بهتری را شخصا.

“در اینجا در یوونتوس من همیشه من برنده چیز مهم من رسیده Champions League final, من به اهداف به ثمر رساند و من فکر می کنم من نیاز به به که [آرژانتین].”

رونالدو تا به خواست گسترده خود را آنلاین زیر برای فعال ماندن در داخل خانه این هفته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان و نیروی تعلیق ورزش است.

همچنین در rt.com “من به سختی می تواند نفس: پائولو Dybala جزئیات coronavirus مبارزه پس از یوونتوس آس و دختر Oriana ساباتینی آلوده

Dybala یکی از اولین بالا مشخصات بازیکنان برای تست مثبت برای این ویروس زمانی که او تشخیص داده شد, در مارس و صحبت در مورد تلاش خود را “به ناامیدی نیست” در حالی که احساس خسته و سرد و قادر به خواب.

“من خسته شدم به سرعت” به یاد می آورد Dybala داشتن دیده می شود ایتالیا تبدیل به یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در طول بهداشت جهانی بحران. “من می خواستم به قطار و من نفس. من متوجه شدم که چیزی کار نمی شد به خوبی.

“این یک شوخی نیست – شما واقعا باید به مراقبت از خودتان است. وجود دارد بسیاری از افرادی که می میرند هر روز در اینجا. چیز بسیار بد است.

همچنین در rt.com نشان می دهد و بگوید: کریستیانو رونالدو از کودکان و نوجوانان می آموزد برای شستن دست ها به عنوان ستاره ‘تنظیم برای پیوستن به مبارزه علیه Covid-19’ (تصویری)

“آنها واقعا نمی تواند بیش از تعداد موارد – که چرا کشورهای دیگر فرستاده اند خود پزشکان است. مردم به در خانه تا زمانی که ما واقعا می تواند در پیش است.”

Dybala و شریک زندگی خود را, آرژانتین, خواننده, بازیگر و مدل Oriana ساباتینی در حال حاضر به طور کامل بهبود از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im