Paulette ویلسون: Windrush مبارز که با آن مواجه تبعید درگذشت 64


یک Windrush مبارز بود که نزدیک به تبعید با وجود داشتن زندگی در انگلستان برای نزدیک به 50 سال درگذشت.

Paulette ویلسون به انگلستان آمد به عنوان یک کودک و یک هزار نفر از مردم تحت تاثیر Windrush رسوایی که عناوین ساخته شده در سال 2018 است.

او در سن 64 روز پنج شنبه صبح دخترش ناتالی بارنز را تایید کرد.

“او الهام بخش بسیاری از مردم است. او قلب من و روح من و من عاشق او برای قطعه” دختر او در بیانیه ای گفت.

خانم ویلسون وارد در تلفرد از جامائیکا در سال 1968 در سن 10 – اما در ماه اوت 2015 او مزایای متوقف شد و بعدها ارسال به یک مرکز بازداشت.

او بعدها گفت: دفتر خانه او می تواند باقی بماند.

صحبت با بی بی سی در مورد تجربه سال گذشته Ms ویلسون گفت: “من نمی توانستم بخوابم. این وحشتناک بود. آن را مانند شده است که پس از من بیرون آمد. من هنوز هم نمی تواند غذا خوردن مثل من استفاده می شود به.”

‘فداکار و شجاع’

در بیانیه خانم ویلسون دختر ناتالی بارنز گفت: “مادر من مبارز بود و او آماده است برای مبارزه با هر کسی. او الهام بخش بسیاری از مردم است. او قلب من و روح من و من او را دوست داشتم به قطعات.

“او به طور گسترده ای علاقه و احترام; خنده او شد عفونی و او دوست داشت به مردم لبخند او خواهد بود از دست رفته همه ما است.”

بسیاری از مردم پرداخت شده است ادای احترام به او را پس از مرگ او.

وکیل مهاجرت Jacqueline McKenzie در توئیتر خود نوشت: “غمگین به شنیدن از امروز مرگ Paulette ویلسون که وارد در انگلستان در سال 1968 در سن 10 اما تبدیل به یک قربانی از Windrush رسوایی — گفت: او تا به حال هیچ حقوق از اقامت او بازداشت شد در یک IRC.

“Paulette در زمان مبارزه برای عدالت برای دیگران. ممکن است او در آرامش استراحت.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Zubaida Haque موقت مدیر اتاق فکر این Runnymede Trust گفت: آن را “فوق العاده ناراحت کننده و غمگین”.

او گفت: خانم ویلسون بود: “یکی از فداکارانه ترین و دلیرترین قربانیان Windrush رسوایی”.

SNP MP جوانا گیلاس ابراز تسلیت و گفت: خانم ویلسون “مبارزه با قدرت باور نکردنی و مبارزه برای عدالت برای تمامی قربانیان” از رسوایی.

خانم ویلسون که زندگی در ولورهمپتون بود نگاه کرد و بعد با پدربزرگ و مادربزرگ او در Wellington, Telford, زمانی که او برای اولین بار وارد بریتانیا می باشد.

او همچنان در این کشور همه زندگی او را هرگز ندیده بودم جامائیکا و تا به حال 34 سال از بیمه ملی پرداخت. او نیز تا به حال یک دختر و نوه.

در اکتبر سال 2017 او بازداشت شد و در Yarl را چوب مهاجرت حذف مرکز جایی که او برگزار شد یک هفته قبل از اینکه منتشر شد.

سال بعد او به مدارک و شواهد به نمایندگان مجلس در مورد رسوایی.

  • که Windrush نسل ؟

این Windrush رسوایی شکست در سال 2018 زمانی که از آن پدید آمده بسیاری از کودکان از کشورهای مشترک المنافع شهروندان شده بود تهدید به اخراج.

با وجود زندگی و کار در انگلستان در دهه های بسیاری گفته شد آنها وجود دارد به طور غیر قانونی به دلیل فقدان مدارک رسمی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این Windrush نسل نام داده شده به کسانی که وارد در انگلستان بین سال های 1948 و در سال 1971 از کشورهای کارائیب. در سال 1971 مشترک المنافع شهروندان در حال حاضر زندگی در انگلستان داده شد مرخصی نامحدود باقی می ماند.

پس از رسوایی شکست دولت عذر خواهی کرد. از آن پس گزارش و جبران خسارت طرح های راه اندازی شده اند اما برخی از مردم نگران هستند که به اندازه کافی انجام شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید