فیفا و سازمان بهداشت جهانی باید تیمی را به گسترش در جهان و “عبور پیام” به عنوان یک میزبان از جهان بالا ستاره فوتبال ملحق شده اند نیروهای خود را برای به اشتراک گذاری بهترین شیوه برای مقابله با گسترش coronavirus.

این دو سازمان باید تیمی را به راه اندازی کمپین آگاهی این برنامه شامل برخی از بزرگترین نامها در فوتبال جهان به عنوان آنها تماس بگیرید و طرفداران در سراسر جهان برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

جمعی منتشر کرده است اطلاعات عمومی ویدئوها به زبان انگلیسی, فرانسوی, اسپانیایی, آلمانی و عربی در یک پیشنهاد به گسترش این کلمه در دور و گسترده با یک مجری مشهور جهان فوتبال نام teaming تا به درخواست طرفداران به دنبال پنج مرحله کلیدی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

همچنین در rt.com لیونل مسی و پپ گواردیولا هر دو donate 1 میلیون یورو برای مبارزه با شیوع کروناویروس در اسپانیا

ایالات متحده زنان ستاره فوتبال کارلی لوید و سابق انگلستان آس مایکل اوون تیمی برای زبان انگلیسی پیام در حالی که Youri Djorkaeff لورا ژرژ و ساموئل اتوئو پیوست نیروهای نسخه فرانسوی.

دو اسپانیایی-زبان پیام تولید شد یکی برای اسپانیا و آمریکای جنوبی با Carles Puyol ژاوی هرناندز و ایکر کاسیاس با ارسال یک پیام به کشور خود و در حالی که لیونل مسی, فرانک ریبری, Juan Sebastian Veron و جارد Borgetti تیمی را به ارسال پیام به اسپانیایی زبان آمریکای جنوبی سازمان ملل.

آلمان ستاره پرسپولیس, Miroslav Klose و سلیا Sasic تکرار ترفند برای میهن خود را در حالی که عربستان سعودی افسانه سامی Al Jaber و سابق مصر مهاجم بین المللی Mido همین در عربی.

همچنین در rt.com رونالدو & مسی به بازی در بلاروس ؟ ستاره می گوید: در اروپا تنها عامل لیگ فوتبال ممکن است جذب نخبگان

این “عبور پیام برای ضربه کروناویروس” کمپین ترویج پنج مرحله کلیدی برای افرادی که به دنبال برای محافظت از سلامت خود را در خط با کسانی که هدایت متمرکز بر شستن دست و سرفه به آرنج خود را اجتناب از دست زدن به صورت خود را, نگه داشتن فاصله خود را و ماندن در خانه و جدا اگر احساس ناخوشی.

“فیفا و رئیس جمهور آن جیانی رده مربیان شده اند به طور فعال درگیر در عبور از این پیام را در برابر این بیماری همه گیر از همان ابتدا گفت که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مجازی راه اندازی کمپین در که دفتر مرکزی آن در ژنو سوئیس است.

“توان آن را از طریق مبارزات انتخاباتی و یا بودجه روم ایستاده بود تا به کروناویروس و من خوشحال هستم که در فوتبال جهان است و حمایت از کسانی که به پا زدن کردن coronavirus. من شک ندارم با این نوع پشتیبانی که ما با هم پیروز خواهد شد.”

همچنین در rt.com صفحه اصلی ناراحتی را coronavirus ورزشگاه تعطیلی صدمه زدن رونالدو, مسی و نیمار در لیگ شانس?

رئیس فیفا جیانی رده مربیان مشترک یک پیام مشابه گفت: “ما نیاز به کار گروهی برای مبارزه با کروناویروس.

“فیفا تیمی که به دلیل سلامت می آید برای اولین بار. من از جامعه فوتبال در سراسر جهان برای پیوستن به ما در حمایت از این کمپین به تصویب پیام و حتی بیشتر. برخی از بزرگترین بازیکنان به بازی این بازی زیبا را قرار داده و نام خود را به مبارزات انتخاباتی و متحد هستند تمایل خود را برای تصویب این پیام را به ضربه COVID-19.”

در علاوه بر این به کمپین آگاهی فیفا نیز متعهد 10 میلیون دلار به این که COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im