پدر و مادر بطری آن را بر روی گوشی های, ‘دقیقترین سر معلم می گوید

بسیاری از والدین بیش از حد واهمه به حد فرزندان خود را با استفاده از گوشی های تلفن همراه می گوید: سر از آنچه بوده است به نام انگلستان دقیقترین مدرسه.

“من به پپ شد. “تو را به گوشی شما می کردم برای نگه داشتن خط” می گوید: “کاترین Birbalsingh.

اما اکثر پدر و مادر “بطری آن را,” او می گوید قادر به رسیدگی فوق پاسخ به برش دسترسی به تلفن.

“ما کودکان که در اعتصاب غذا به. آنها کیسه های خود را بسته و می گویند که آنها در حال ترک خانه,” او می گوید.

Ms Birbalsingh های صریح معلم سر از Michaela جامعه مدرسه در برنت شمال غرب لندن می گوید: والدین و مدارس نیاز به تصمیم گیری است که آنها را منفور.

اما برای بسیاری از والدین حتی کسانی که در ابتدا به اقدام “گرفتن تلفن خود بچه ها” باقی می ماند unwinnable نبرد.

“این افتضاح است,” او می گوید. “آنها در آن را در وسط شب – بدون نظارت و در خطر قرار گرفتن در معرض به باندهای و بهره برداری.”

اما زمانی که پدر و مادر سعی در مداخله: “آنها حاضر به خوردن حاضر به آمدن به مدرسه و پدر و مادر نمی دانم چه باید بکنید.”

Ms Birbalsingh نوشته شده است و ویرایش یک کتاب قدرت فرهنگ در مورد ارزشهای بالا-دستیابی به رایگان مدرسه او تاسیس در سال 2014.

بسیار توجه شده و در مورد آن به بیرون از ویژگی های او می گوید: – مانند سکوت در راهروها دقیق رفتار کد مصادره تلفن های همراه و تاکید بر سنتی است.

اما این کتاب وارد خاک است که او فکر می کند بیشتر است “ناراحت کننده” – در مورد زمینه اخلاق و باور خود را در “مسئولیت شخصی”, “وظیفه” و احترام به اقتدار و تنفر از فرهنگ بهانه و قربانی.

“به همین دلیل است که بحث برانگیز چیزی که می گویند در حال حاضر این است که ما احساس بسیار ناراحت کننده با ایده از قدرت – بنابراین ما رد هر نوع اقتدار اقتدار پدر و مادر اقتدار معلم,” او می گوید.

او با رد این ایده که فقیر رفتار باید درمان بیشتر leniently به دلیل “وضعیت خانه دشوار است” و گفت که کاهش انتظارات برای کسانی که بیشترین نیاز به پشتیبانی می کند.

“این بسیار آسان تر به اجازه یک کودک به جای نگه داشتن آنها را به حساب. این اجازه می دهد تا ما را به احساس خوب در مورد خودمان است.”

خانواده خود را از کارائیب – و او می گوید که اغلب کشورهای فقیر باید بهترین رفتار دانش آموزان است.

در مقابل پس زمینه سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات او می گوید: بهبود آموزش و پرورش است که راه را برای ایجاد یک تفاوت واقعی برای خانواده ها است.

اما او هشدار می دهد سیستم مدرسه را ترک کرده است بسیاری از مردم سیاه و سفید در انگلستان احساس فرهنگی حذف شدند: “من چرا احساس می کنند به آنها تعلق ندارد.”

“آنها را دریافت نمی کند تدریس در مورد شکسپیر و دیکنز – و یا که آنها را بخشی از کشور خود را,” او می گوید.

“معلمان آنها را در همه زمان ها آنها نیست بخشی از کشور – آنها می گویند آنچه در کشور شما واقعا ؟ اجازه دهید یک چیز فرهنگی که در آن همه ما را در ما پرچم.

“افرادی که در حال انجام این کار فکر می کنم آنها خوب بودن. آنها فکر می کنم آنها در حال احترام است.”

او داغدار در مورد طبقه متوسط لیبرال ها که فکر می کنم که آنها در حال حل مشکلات با قرار دادن ضد نژادپرستانه پیام ها را بر روی رسانه های اجتماعی.

“چرا شما وقت خود را صرف کار کردن در یک شهرستان درونی مدرسه مثل من – و پس از آن من باور دارم که شما در واقع در مورد مراقبت از ساخت زندگی این دختران و پسران بهتر می گوید:” خانم Birbalsingh.

“قرار دادن یک جعبه سیاه در Instagram برای یک روز. چه جهنم است ؟ من صرف یک عمر تلاش برای ایجاد اختلاف برای این کودکان” او می گوید: از یک کمپین در هفته گذشته با قرار دادن مربع های سیاه و سفید به رسانه های اجتماعی به عنوان یک سیگنال همبستگی.

“شما برخی از روابط عمومی پسر شما در شهر شما کسب درآمد خوب کمی از پول شما باید یک تخت و ماشین. اما شما با قرار دادن یک جعبه سیاه در Instagram و شما در حال حاضر سرد غیر نژادپرست است. شما یک پسر خوب.

“در واقع انجام خوب یک عمر است. چیزی که در مورد انجام کار خوب است که آن را به شما می شود دشمنان است. شما بخشی از این گروه است.”

Ms Birbalsingh توصیف دیدگاه های خود را به عنوان کوچک c محافظه کار – اجتماعی محافظه کار – و او می گوید که او در خارج از آموزش و پرورش اصلی.

از جمله ارزش های سنتی “که یک بار به طور کامل عادی به طور کامل ناپدید شد” او استدلال می کند.

“اکثریت قریب به اتفاق مردم در آموزش و پرورش خواهد گوش دادن به آنچه که من باید بگویم و به وحشت انداخت.”

سوال بزرگ برای مدارس و او می گوید: “آنچه ما ارزش است؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de