دهلی نو نیز مونتاژ یک تیم نخبگان از زنان به بانوی اول Melania Trump آینده سفر به هند به عنوان راحت به عنوان امکان پذیر است – بخشی از گسترده آماده سازی برای سفر رئیس جمهوری آمریکا هفته آینده.

بانوی اول خواهد بود ملاقات کرد 10-عضو تیم زمانی که او می رسد در هند با شوهرش در فوریه 24, با توجه به رسمی صحبت کرد که با فایننشال اکسپرس. به رهبری توسط یک زن هندی به پلیس سرویس (IPS) افسر زن گروه داده شده است آموزش های ویژه از جمله “چگونه به صحبت” با Melania خروجی گزارش شده است. نخبگان تیم نیز دستور داده شده است در سایبر نظارت و دیگر جنبه های امنیتی است. آنها همچنین دستور داده شده است به پوشیدن شلوار و کاپشن به جای خود مرسوم خاکی ،

Melania ویژه درمان بخشی از جامع و گران قیمت – فرآورده های ساخته شده توسط دولت هند پیش از سفر رئیس جمهوری آمریکا.

همچنین در rt.com پنهان محله های فقیرنشین پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید به تصویر می کشد او را به عنوان امپراتور & نشان می دهد سرخپوستان’ ‘برده ذهنیت’ – روزنامه

با توجه به رسانه ای بیش از 63 میلیون دلار صرف خواهد شد در زیباسازی جاده ها و رویدادهای فرهنگی و امنیتی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن سه ساعته سفر به احمدآباد. آماده سازی گزارش شامل کاشت برخی از 100,000 درختان و گل و همچنین به عنوان متداول از بیش از یک دوجین جاده ها.

اولین زن و شوهر توقف در احمدآباد نیز شامل یک خوش آمدید رویداد به نام Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ در بزرگترین ورزشگاه کریکت که در آن ده ها هزار نفر می رود.

این سفر دولت را شامل خیلی بیشتر از هزاران نفر از تخت گل و نخبه تیم ملی ، واشنگتن و دهلی نو در تضاد هستند بیش از یک شماره از مسائل اقتصادی و سیاسی و تلاش برای پیش نویس محدود توافقنامه تجارت. بسیاری پیش بینی می کنند که رئیس جمهور ایالات متحده نمی خواهد بود قادر به بستن قرارداد در طول سفر خود را.

همچنین در rt.com هنر معامله ؟ تهمت می بالد Facebook برتری بیش از مودی پیش از سفر هند به جوهر تجاری و فروش سلاح

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im