فلسطینی ها باید به ما بگویید که در آن آنها می خواهید را به منظور جلب خطوط’ اما شهرک سازی اسرائیل خواهد ماند – کوشنر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد Jared کوشنر گفت: فلسطینی ها هستند برای ارائه تغییرات در مرزها در پیشنهاد طرح صلح. همه موجود در شهرک های اسرائیلی قرار نیست در هر نقطه او اضافه شده است.

“آنچه رهبری فلسطین باید انجام دهید این است که آنها باید درگیر [مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح]. اگر چیزهایی که آنها می خواهند برای تغییر اگر آنها دوست ندارند که در آن ما را به خود جلب کرد خطوط [که باید] آمده و به ما بگویید که در آن آنها می خواهند به منظور جلب خطوط” کوشنر گفت: روزنامه نگار مصری عمرو ادیب در یک مصاحبه با ال-Hekaya اخبار نشان می دهد در روز شنبه.

همچنین در rt.com اتحادیه عرب را رد تهمت را “معامله قرن” در قاهره نشست با عباس

او تاکید کرد که فلسطینی ها باید قبول طرح پیشنهادی به عنوان زمینه سازی برای مذاکرات بیشتر اگر آنها می خواهند به “واقع بینانه است.”

در همان زمان یکی از رئیس معماران از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح و پسرش در قانون تصریح کرد که شهرک سازی اسرائیل در کرانه که غیر قانونی تحت قوانین بین المللی و نامیده می شدند توسط شورای امنیت سازمان ملل “یک مانع عمده” به صلح پایدار را در محل باقی می ماند.

یکی از اهداف این طرح بود که “به اسرائیل زمین است که آنها در حال رفتن هرگز به ترک به هر حال” کوشنر گفت.

پرده برداری از اوایل این هفته نقشه راه خواستار ایجاد کشور مستقل فلسطین با پایتخت آن مجموعه ای در حومه شرق اورشلیم در حال حاضر تحت کنترل اسرائیل است. اما آن ارائه می دهد تنها چهار سال توقف در جدید شهرک سازی اسرائیل در کرانه باختری در حالی که آنهایی که موجود دست نخورده باقی می ماند. این طرح همچنین قوانین بازگشت همه آوارگان فلسطینی که یکی از خواسته های اصلی فلسطینی ها مقامات.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن را “معامله قرن’ در تضاد با قطعنامه های سازمان ملل – کرملین

این طرح قابل پیش بینی تایید شده توسط اسرائیل و رد خودگردان فلسطین (PA) و همچنین اتحادیه عرب که عضو مشاهده نقشه راه به عنوان به شدت کفه را به نفع تل آویو. مدت کوتاهی پس از طرح نورد از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: اسرائیل ضمیمه دره اردن همراه با شهرک سازی در کرانه باختری است. حماس به نوبه خود رسما قطع تمام روابط خود را با اسرائیل و آمریکا.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de