طرفداران جولیان آسانژ باید صحنه را کاملا نشان می دهد در خارج Woolwich دادگاه در لندن, پرتاب هنری خود را وزن پشت بحرانزده ویکی لیکس از بنیانگذاران.

نادیده گرفته شده توسط چند پلیس ده ها تن از معترضان شروع به گردآوری نزدیکی دادگاه پیشتر در روز دوشنبه فقط به عنوان قضات شروع به نزدیک تماشا استرداد شنوایی برای آسانژ.

وجود دارد هیچ کمبود معمولی پلاکارد خواستار اعطای آزادی, اما برخی از فعالان نشان داد نامتعارف خلاقیت است. یکی از معترضان لباس پوشیدن و به عنوان یک کتاب مقدس شخصیت به سرقت برده نشان می دهد با حمل صلیب زرد با کلمات “حقیقت پیروز خواهد شد” حک شده بر روی آن.

نشان دادن پیروزی نشانه او مطرح شده برای تصاویر با پرچم فلسطین به طور غیر منتظره با تکان دادن در فاصله.

Gilets jaunes یا جلیقه های زرد نیز وارد پست-Brexit بریتانیا به منظور حمایت از جولیان آسانژ را باعث شود. خود را یکسان خستگی و فرانسه پرچم – بودند به وضوح قابل مشاهده در میان جمعیت.

اعضای ناشناس نیز در ظاهر در تظاهرات سرقت برخی از محل موردتوجه وتماشای عموم. آنها افراشتند انگلیسی و آمریکایی پرچم, زنجیر themvelves تا به این آگهی ارسال پیام آسان به کشف.

روز دوشنبه اقدام مورد توجه قرار گرفته از مشاهیر از جمله طراح مد و دوست دیرین از Assange, Vivienne Westwood که عاشقانه به حمایت از ناشر پس از او را آورده بود بالا و امنیت Belmarsh زندان است.

پس از یک هفته از باز شدن بحث استرداد شنوایی خواهد بود موکول تا 18 مه زمانی که دو طرف – آسانژ دفاع و وکلا برای مقامات ایالات متحده – خود را ارائه شواهد.
اگر تحویل به ما آسانژ را به صورت یک میزبان از جاسوسی اتهام حمل حداکثر حبس از 175 سال در مجموع.

همچنین در rt.com ‘ظلم بازداشت خودسرانه & شکنجه اتفاق خواهد افتاد به روزنامه نگاران اگر استرداد است موفق’ – آسانژ پدر

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im