فلسطینی ها را قطع تمام روابط خود را با آمریکا و اسرائیل محمود عباس اعلام کرد در طول خشمگین سخنرانی در اتحادیه عرب جلسه اضطراری در اصطلاح “معامله قرن” پیشنهاد شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اتحادیه عرب برگزار شده در روز شنبه در مصر سرمایه قاهره با طرح پرده برداری کرد در این هفته با رئیس جمهور ایالات متحده که می بینید اسرائیل الحاق مقدار از اشغال فلسطین زمین. معامله شد تبلیغ به عنوان یک نقشه راه واقع بینانه برای حل درگیری اعراب و اسرائیل اما فلسطینی ها و متحدان آنها آن را رد کرد.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن را “معامله قرن” است در مورد نادیده گرفتن حقوق فلسطینی & مشروعیت بخشیدن به اشغال اسرائیل – رئیس جمهور ترکیه اردوغان

اتحادیه عرب برگزار شده در روز شنبه در مصر سرمایه قاهره با طرح پرده برداری کرد در این هفته با رئیس جمهور ایالات متحده که دیدن الحاق توسط اسرائیل از خیلی از اشغال فلسطین زمین. معامله شد تبلیغ به عنوان یک نقشه راه واقع بینانه برای حل درگیری اعراب و اسرائیل اما فلسطینی ها و متحدان آنها آن را رد کرد.

در سخنرانی خود قبل از دیگر اعضای عباس ما انتقاد رئیس جمهور تهمت و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل. او تصریح کرد که تشکیلات را قبول نمی کند این معامله گفت که او نمی خواهد به پایین در تاریخ به عنوان کسی که “به فروش می رسد بیت المقدس” و اعلام قطع روابط با هر دو کشور.

“ما مطلع طرف اسرائیلی…که وجود خواهد داشت هیچ روابط در همه آنها و ایالات متحده از جمله امنیت روابط” عباس گفت.

پیش از این اتحادیه عرب در سر احمد ابوالغيت-Gheit فلسطینی در واکنش به پیشنهاد معامله خواهد بود پارامونت برای تعیین جمعی در جهان عرب به آن است. او گفت: لیگ در نظر گرفته پیشنهاد “غیر الزام آور” و نگران بود که آن را نادیده گرفته و نگرانی های مشروع فلسطینی ها.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی