پاکستانی مشاجره بر اجراي Covid-19 مستند پس از مجرم مجبور به انجام چمباتمه در خیابان (عکس)

به پاکستان می رود به سراسر کشور مستند شامل coronavirus پلیس در حال پیدا کردن راه های جدید برای مجازات متخلفان – از جمله با squats و موقعیت های استرس – اما ساکنان پاره اینکه آیا مجازات بیش از حد.

در یک سری از فیلم ها و تصاویر به اشتراک گذاشته شده در سراسر رسانه های اجتماعی در دوشنبه پلیس در کراچی دیده می شود می تواند نظم کسانی که گرفتار نقض گسترده محدودیت های مسافرتی و آنها را وادار به انجام چمباتمه زدن-مانند تمرینات و به موضع دردناک و شرم آور موقعیت های استرس – که برخی از شهروندان لقب “خروس جنگی” موضع.

در حالی که تعدادی از نظر وزن با ستایش برای ماموران اجرای دقیق این مستند با این استدلال که بسیاری از آنها نه در نظر گرفتن شیوع کروناویروس به طور جدی به اندازه کافی برخی از به خشم آمده بودند به مجازات doled.

“هر چند برخی ممکن است تست خود صبر پلیس کراچی نیاز به درک که این مستند نه یک حکومت نظامی شما نمی توانید به مجازات مردم!” یک منتقد گفت. “به جای خشونت آمیز بودن, شما نیاز به آموزش آنها را به ماندن در خانه.”

دیگران در زمان هیچ موضوع را با فرد جدید مجازات, اما ابراز نگرانی کرد که این مستند متخلفان ساخته می شد برای ایستادن بیش از حد نزدیک به هم برش در مقابل توصیه های مقامات بهداشتی برای حفظ چند پا از فاصله از دیگران به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“اول از همه این یک ابتکار بزرگ گرفته شده توسط دولت سند به مستند کراچی اما پلیس و رنجرز و … مجازات مردم توسط آنها را با یک دیگر. اگر کسی در حال حاضر آلوده می شود؟” یک دیدگاه پرسید.

اختلاف بیش از تاکتیک های پلیس می آید که پاکستان پیاده سازی فراگیر مهار اقدامات بنیادی به سرعت گسترش بیماری نیز آلوده کرده است که بیش از 870 در این کشور از ماه فوریه کشته شدن شش. سنگین پلیس و حضور نظامی دیده می شود می تواند در سراسر تعدادی از شهرستانها – کراچی به طور خاص – از جمله نمرات از وسایل نقلیه زره پوش و تفنگ-toting سربازان گشت زنی در خیابان.

در سراسر جهان coronavirus گسترش به برخی از 378,000 مردم در بیش از 160 کشور با نزدیک به 16,500 مرگ و میر گزارش شده است. در حالی که شیوع این بیماری تا حد زیادی فروکش کرد و در اصلی آن کانون در چین, نقاط جدید را پس گرفته و نگه دارید و در اروپا و آمریکا و دیگر مناطق آسیا و آلوده کردن ده ها هزار نفر روزانه و هل دادن برخی از سیستم بهداشت و درمان خود را به نقطه شکستن.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im