پاکستان و ایران به چین گفت که بیمارستان های محلی در حال بهتر مجهز برای درمان مرگبار coronavirus و بنابراین بر خلاف برخی دیگر از کشورهای اسلام آباد نمی خواهد به تخلیه آن در میان دانش آموزان شیوع بیماری.

پاکستان بیمارستان “آیا با استانداردهای مورد نیاز برای درمان یک بیمار مبتلا به کروناویروس,” Naghmana هاشمی گفت: به عنوان ذکر شده توسط محلی خروجی Geo News.

چین از سوی دیگر است “بهترین امکانات پزشکی برای رسیدگی به بیماران مبتلا به بیماری” فرستاده اعلام کرد. هاشمی گفت که اسلام آباد با همکاری نزدیک با مقامات چینی به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان پاکستانی ایمن ماندن در ووهان شهر در مرکز چین هوبئی استان که کانون شیوع.

این نماینده افزود که چهار پاکستانی مبتلا به این ویروس شد و دوره نقاهت. او را رد کرده و گزارش می دهد که سفارت نمی شد دریافت تماس های تلفنی و رشته دانشجویان تا به حال هیچ آب و غذا.

پاکستان وزیر بهداشت ظفر میرزا گفت که اسلام آباد نمی خواهد “فقط کپی کردن چند کشور دیگر” که تصمیم گرفته اند به جلو شهروندان خود در خارج از چین است. “ما می خواهیم به عمل مسئولانه در جهت تبدیل شدن به یک دلیل گسترش جهانی #Coronavirus” او در توییتر نوشت و اضافه کرد که سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر توصیه نمی شود تخلیه.

به جای پاکستان اتباع مجاز خواهد بود به بازگشت به خانه پس از قرنطینه به مدت دو هفته و دریافت یک گواهی است که آنها را حمل ویروس.

دولت پاکستان در پاسخ به شیوع جلب انتقاد از سیاستمداران مخالف مانند سناتور Mushahid الله خان که متهم به سفارت پاکستان در چین بودن “فعال” به اندازه کافی.

تصمیم به تخلیه دانش آموزان به طور خاص موجب شکایت در رسانه های اجتماعی. در یک ویدئو که رفته ویروسی, پاکستان, دانش آموز نشان داد که چگونه صدها نفر از دانش آموزان هندی بودند که تخلیه با اتوبوس از ووهان و گفت که این یک “شرم” که اسلام آباد نمی کند همان را انجام دهید.

قبلا ناشناخته coronavirus کشته شدن 304 نفر در چین و گسترش به برخی از کشورهای دیگر. تا کنون بیش از 14,500 مردم آلوده شده اند که اکثر آنها در سرزمین اصلی چین است.

روز یکشنبه اول مرگ در خارج از چین گزارش شده در فیلیپین.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان دانش آموزان هندی رقص در coronavirus قرنطینه تسهیلات پس از تخلیه از ووهان

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de