پاکستان PM خان خواست به ‘اعلام جهاد علیه هند بر کشمیر

یک عضو پارلمان پاکستان خواسته است تا دولت به جنگ در آن همسایه هند بیش از مورد مناقشه کشمیر و ادعا کرد که دیگر کشورهای اسلامی را حمایت از تلاش های رسانه های محلی گزارش.

در مجلس مناظره در روز دوشنبه یک نماینده از مخالفت علمای-e-اسلام-فضل (JUI-F) حزب خواست پاکستان برای رفتن به جنگ با هند است.

“هنگامی که ما جهاد است ؟ اعلام جهاد [دفاع مقدس]. بگویید هند که نیروهای پاکستان حمله خواهد کرد و آن را در یک هفته و 220 میلیون نفر خواهد بود کشور را از نیروهای مسلح” نماینده مجلس مولانا عبد اکبر Chitrali گفت: به عنوان ذکر شده توسط سحر خروجی اخبار. Chitrali ادعا کرد که “دیگر کشورهای اسلامی را نیز به پیوستن به, اگر ما اعلام جهاد برای حل کشمیر.”

همکاران خود پیشنهاد کرد که جنگ بین دو هسته ای-صفحه متحده ممکن است تنها راه برای “آزادی” مردم کشمیر یک منطقه کوهستانی ادعا توسط هر دو کشور هند و پاکستان است.

همچنین در rt.com هرج و مرج در مجلس به عنوان مخالف شعارهای ضد کا شعار مراحل اعتصاب در اعتراض

نخست وزیر پاکستان عمران خان هشدار داده است در گذشته که تنش با هند خطر فزاینده به یک بزرگتر درگیری اما روشن است که ایالات متحده “است” به تمام عیار جنگ.

تنش بین رقبای تلخ هایش تا به طور قابل توجهی در ماه اوت گذشته پس از دهلی نو لغو چندین دهه استقلال بخشی از کشمیر را کنترل و تجدید سازمان منطقه.

نارندرا نخست وزیر هند و خود را حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) گفت که این حرکت لازم بود برای مبارزه با تروریسم و برای ادغام کشمیر به بقیه از هند به منظور احیای منطقه و تقویت رشد اقتصادی است.

همچنین در rt.com هند و بنگلادش برگزاری عملیات مشترک ارتش مته (عکس)

مودی ساخته شده اطمینان داد که کشمیر را اکثریت مسلمان نمی خواهد رنج می برند از هر گونه عواقب به عنوان یک نتیجه از تغییرات. او وعده داده است که ساکنان خواهد شد در ادامه به انتخاب مقامات محلی “شفاف راه است.”

هند و پاکستان در مبارزه کرده اند سه جنگ های بزرگ و چند کوچکتر مسلح در درگیری با یکدیگر از آنجا که هر دو کشور به دست آورد و استقلال از بریتانیا در اواخر 1940s. آنها نزدیک به یک باز جنگ در ماه فوریه گذشته زمانی که طرف های درگیر در مرزی توپخانه و مبارزه با هوایی که در طی آن یک خلبان نیروی هوایی به ضرب گلوله کشته شد; پاکستان بعد از بازگشت او به هند است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی