پاکستان دادگاه تعلیق تنبیه بدنی برای کودکان ‘در ایمان خوب به نفع خود’

А دادگاه در پاکستان است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی یک قانون مجازات مقاله که فعالان می گویند اجازه معلمان به لحاظ جسمی تنبیه کردن دانش آموزان است.

در روز پنج شنبه دادگاه عالی اسلام آباد به حالت تعلیق در بخش 89 پاکستان در دادگاه کیفری استان می پردازد که با قدرت والدین و معلمان و قیم قانونی باید بیش از کودکان است. در بخش مورد نظر می گوید که “چیزی است که انجام می شود در ایمان خوب به نفع یک فرد زیر دوازده سال سن… یک جرم با دلیل از هر گونه آسیب است که ممکن است باعث شود.”

این تصمیم به عنوان نتیجه دادخواست توسط خواننده پاپ معروف و حقوق بشر مبارز Shehzad Roy, که با راه اندازی یک سازمان برای اصلاح آموزش و پرورش است.
او استدلال کرد که بخش 89 است “بر خلاف قانون اساسی استعماری-عصر قانون” است که اجازه می دهد تا استفاده از خشونت به منظور نظم و انضباط دانش آموزان است. این ارائه شده و انتقاد از گروه های حقوق بشر در گذشته پس مشکل از تنبیه بدنی باقی مانده مداوم در پاکستان مدارس.

در سال 2017, پاکستان, Sindh منطقه به تصویب یک قانون حمایت از کودکان در معرض تنبیه بدنی در همه انواع مدارس و همچنین در محل کار و در مراکز مراقبت. چند اسکناس های مقابله با تنبیه بدنی کودکان زیر سن قانونی معرفی شده اند در این کشور مجلس در سال های اخیر است.

Roy وکیل به دادگاه گفت که او درخواست شد تا حدی با الهام از مرگ یک دانش آموز در سپتامبر گذشته. یک نوجوان در شهر لاهور بود و گفته مورد ضرب و شتم به مرگ یک معلم برای عدم حفظ کردن درس.

بخش 89 متوقف شده است تا اطلاع ثانوی. دولت در حال حاضر تا 5 مارس به پاسخ به Roy دادخواست.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی