پاکستان snubs منطقه ای گروه جلسه در Covid-19, اعتراض به هند از کنفرانس

اسلام آباد را تحریم نشست با شماری از صنعت برای همکاری های منطقه ای (سارک) به بحث در مورد پاسخ جمعی به Covid-19 اصرار کنفرانس باید رهبری خود را رسمی دبیرخانه به جای دهلی نو است.

در حالی که سازمان “فراهم می کند یک پلت فرم مهم برای همکاری های منطقه ای” آخرین ملاقات بین مقامات تجارت “تنها می تواند موثر باشد اگر رهبری سارک دبیرخانه” سخنگوی امور خارجه پاکستان گفت که روز چهارشنبه با اشاره به نپال که مختصات هشت عضو بلوک منطقه ای.

پس سارک دبیرخانه بود و بخشی از امروز به صورت ویدئو کنفرانس پاکستان تصمیم به شرکت.

مجازی برگزار شد و در اوایل روز چهارشنبه به بحث مشترک در استراتژی منطقه ای برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس دوم چنین کنفرانس برگزار شد پس از ماه مارس است. قبلی تماس بگیرید – که در آن تمام هشت عضو حاضر بودند – آمد و پس از چهار سال وقفه از سارک باعث شدید اختلاف بین اسلام آباد و دهلی نو بیش از یک سال 2016 حمله تروریستی در منطقه مورد مناقشه کشمیر است که در سمت چپ 19 سربازان هندی کشته شدند.

همچنین در rt.com پاکستان موافقت خود را با بحث در مورد منطقه ای Covid-19 استراتژی پس از مودی خواستار همکاری پایان 4 سال وقفه با جنوب آسیا بلوک

اسلام آباد در ادامه توضیح داد که این امر تنها از سرگیری مشارکت با سارک که دبیرخانه آن است “را فعال کنید و به بازی خود را به دلیل نقش در هر رویداد یا فعالیت های سازماندهی شده تحت سارک نظارت.” پاکستان با این حال پیشنهاد کرده است در آینده نشست بین وزرای بهداشت از اعضای سارک نشان می دهد این ایده را به همتایان خود در سریلانکا و بنگلادش و نپال و بوتان و مالدیو اما هنوز به هند یا افغانستان در این طرح است.

نارندرا نخست وزیر هند به رهبری تلاش ها برای هماهنگ کردن پاسخ به همه گیر با جنوب آسیا و همسایگان در تماس با اعضای سارک به “عنوان مثال مجموعه” برای جهان است, اما اسلام آباد chafed در هر بزرگتر نقش رهبری برای دهلی نو در بلوک.

همچنین در rt.com به عنوان هند قفل خود را بیش از coronavirus غرب تعصب کارخانه در حال کار اضافه کاری

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de