هند در آغوش نژادپرستانه اعتقادات معادل دیدگاه حمایت توسط آلمان نازی و جهان باید اقدام به متوقف کردن این کشور اقلیت مسلمان از ‘هدف’ پاکستان عمران خان معتقد است.

نخست وزیر پاکستان ساخته شده است این نظرات در حالی که به tweeting در مورد خشونت جاری در دهلی نو بین حامیان و مخالفان جدید هند تابعیت متمم قانون (CAA). ناآرامی ها باعث شده است که مرگ را حداقل 20 نفر به عنوان چهارشنبه.

“امروز در هند ما شاهد نازی الهام گرفته از آر اس اس ایدئولوژی را بیش از یک ایران مسلح دولت بیش از یک میلیارد نفر” خان نوشت: با اشاره به Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) یک راست گرای هندو ملی حرکت. “هر زمان که یک ایدئولوژی نژادپرستانه مبتنی بر نفرت طول می کشد بیش از آن منجر به خونریزی است.”

در پیگیری مطالب پاکستان رهبر گفت: او هشدار داده بود که هند تصمیم به لغو کشمیر ویژه وضعیت می تواند منجر به بیشتر دین سوخت خونریزی در منطقه است.

“در حال حاضر 200 میلیون مسلمان در هند در حال هدف قرار دادند. جامعه جهانی باید عمل کن” گفت: خان.

او به پایان رسید خود را آتش زا اظهارات هشدار به هموطنان خود که هر غیر مسلمانان هدفمند در پاکستان خواهد بود برخورد با “شدت” تاکید کرد که اقلیت های مذهبی هستند “برابر شهروندان است.”

هند کا را فراهم می کند سریع تابعیت برای غیر مسلمانان از سه کشور همسایه با اکثریت مسلمان متحده است. دهلی نو معتقد است که این قانون را فراهم می کند بسیار مورد نیاز امدادی به اقلیت های مذهبی اما منتقدان ادعا می کنند این قانون تبعیض آمیز است. این لایحه منجر به تظاهرات در سراسر این کشور در برخی موارد منجر به شورش.

همچنین در rt.com حداقل 20 کشته در دهلی خشونت به عنوان مقامات استقرار هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر جریان ناآرامی ها (عکس)

دهلی نو نیز رد کرد انتقاد از تصمیم خود برای لغو کشمیر را در وضعیت ویژه در ماه نوامبر اصرار دارد که این حرکت لازم بود برای سرکوب تروریسم و تضمین حقوق بشر است.
اسلام آباد تا به حال بارها و بارها به شدت انتقاد کرد و در هند برای سیاست های خود در کشمیر و اخیر تصویب کا. اما مفسران اشاره کرده اند که بر خلاف اسلامی پاکستان و هند یک کشور سکولار با دین دولتی.

پاکستان تلاش کرده است با خود خشونت های فرقه ای در ماه های اخیر. در ماه ژانویه یک خشونت آمیز و درگیری های رخ داده در یک سیک مقدس سایت در پاکستان افزایش نگرانی ها در مورد امنیت و رفاه اعضای جامعه سیک و همچنین زائران در کشور است.

همچنین در rt.com پاکستان دادگاه جملات استاد به مرگ برای توهین به مقدسات

ملت نیز مواجه انتقاد بین المللی برای آن سخت گیرانه قوانین توهین به مقدسات. تبرئه در سال 2018 از یک زن مسیحی اعدام برای توهین به مقدسات باعث سراسر کشور تظاهرات با یک تندرو اسلامگرای حزب خواستار مرگ از قضات که او را پاک تخلف است. در یک مورد مشابه یک اتهام توهین به مقدسات در برابر یک هندو دامپزشک در پاکستان, Sindh استان ناشی از یک ضد هندو شورش.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de