در پاسخ به هند PM نارندرا ادعا می کنند که پاکستان “نیش گرد و غبار” در مورد جنگ با هند اسلام آباد خواست دهلی نو به دست کم گرفتن آن ارتش استناد به یک هوایی کتک کاری در گوشهای که منجر به یک خلبان را ضبط.

جنگ لفظی بین پاکستان و هند را تشدید کرده و به تازگی دیده می شود این دو کشور مسلح به سلاح هستهای معاملات barbs به برجسته کردن قدرت مربوطه می باشند نیروهای نظامی. آخرین دور کلامی عقب و جلو آغاز شد روز سه شنبه با مودی گفت که هند می تواند خراب کردن همسایه پاکستان در یک هفته – 10 روز ،

همچنین در rt.com هندی PM مودی می گوید آن را به ارتش هند 10 روز حداکثر به پاکستان نیش گرد و غبار’

اسلام آباد تحویل داده کلامی ضربه خود را در روز چهارشنبه. پاکستان به وزارت امور خارجه (FO) سخنگوی عایشه Farooqui اخراج مودی را ارزیابی تماس با شعارهای بیرون آمدن از دهلی نو “متخاصم” و هند خود را “تهدیدی برای صلح و امنیت منطقه ای.”

Farooqui گفت: ارتش پاکستان ثابت کرد آن را بیش از توانایی قابل توجه در طول یک کتک کاری در گوشهای بین هند و پاکستان جنگنده در ماه فوریه سال گذشته که تقریبا دو منطقه رقبا را به آستانه جنگ تمام.

“پاکستان فوری و موثر در پاسخ به هند Balakot حادثه ناگوار از جمله داونینگ از هواپیماهای جنگنده و تصرف هند خلبان در سال گذشته کافی به تاکید خواهد ظرفیت و آمادگی نیروهای مسلح ما”

مرحله نهایی مسابقات در آسمان ها بر منطقه مورد مناقشه کشمیر در اواخر فوریه بود قبل از یک حمله در پاکستان مبتنی بر گروه های شبه نظامی در هند گشت پلیس که به کشته شدن بیش از 40 سربازان. هند جنگیدند با انجام آنچه در آن نامیده می شود پیشگیرانه حملات در پاکستان-کنترل بخشی از کشمیر برای از بین بردن این گروه تروریستی را به اردوگاه های آموزشی. اسلام آباد را رد کرده است که هر گونه وجود دارد تروریست ها وجود دارد و راه اندازی حملات تلافی جویانه در tit-for-tat پاسخ.

در حالی که تنش ها فروکش کرده کمی از آن پس دو کشور باقی می ماند درگیر در چندین دهه جنگ بر سر منطقه مورد مناقشه کشمیر. پاکستان به مدت طولانی به دنبال میانجیگری بین المللی در حالی که هند اصرار دارد که این موضوع باید با آن برخورد صورت دو طرفه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net