پاکستان موافقت خود را با بحث منطقه ای Covid-19 استراتژی پس از مودی خواستار همکاری پایان 4 سال وقفه با جنوب آسیا بلوک

اسلام آباد نشانه های تمایل به شرکت در یک پاسخ مشترک به کروناویروس با یک بلوک در جنوب کشور آسیایی پس از هند PM نارندرا شکست سال از بن بست با منطقه ای بدن و به نام برای هماهنگی.

پاکستان سخنگوی وزارت خارجه عایشه Farooqui روز جمعه گفت که این کشور به ویژه معاون نخست وزیر (SAPM) بر سلامت ظفر میرزا را شرکت در یک مفصل تلفنی با رهبران جنوب آسیا انجمن برای همکاری های منطقه ای (سارک) به تدوین و فرموله کردن یک ترکیب طرح اقدام برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“تهدید #COVID-19 نیاز به تلاش های هماهنگ در سطح جهانی و منطقه ای در سطح” Farooqui گفت: در یک صدای جیر جیر. “ما ابلاغ شده که SAPM در بهداشت و درمان در دسترس خواهد بود برای شرکت در ویدئو کنفرانس از کشورهای عضو سارک در این مسئله است.”

اعلام می آید ساعت پس از مودی پیشنهاد رهبران سارک کشور گرد هم می آیند به طرح کلی طرح برای مقابله با این بیماری و توقف گسترش آن در منطقه – تعجب, تغییر موقعیت برای دهلی نو پس از فاصله خود را از هشت کشور بلوک طی چهار سال گذشته بیش از اختلافات شدید با اسلام آباد

“من می خواهم به پیشنهاد که رهبری کشور های سارک گچ از یک استراتژی قوی برای مبارزه با کروناویروس,” the ب. ظ گفت: در یک صدای جیر جیر. “ما می تواند بحث از طریق ویدئو کنفرانس, راه هایی برای نگه داشتن شهروندان سالم است. با هم ما می توانید به عنوان مثال به جهان و کمک به یک سیاره سالم.”

همچنین در rt.com هند به طور موقت تعلیق ویزا برای شهروندان آلمان و فرانسه و اسپانیا

سارک در آخرین نشست برنامه ریزی شده بود برای پاکستان سرمایه در سال 2016 اما این جلسه به نام خاموش پس از یک حمله تروریستی راه اندازی شده توسط شبه نظامیان اسلام گرا در مورد مناقشه کشمیر در نزدیکی خط کنترل به سمت چپ 19 سربازان هندی مرده باعث دهلی نو به تحریم این کنفرانس است. در پی حمله به هند و پاکستان متهم به حمایت از تروریست ها مسئول قتل با اسلام آباد را رد اتهامات آن را به حال هر گونه دخالت. این حادثه یکی از مرگبارترین حملات به نیروهای امنیتی هند در قلمرو مورد مناقشه است و منجر به عمده عود بین دو کشور. هند پس از آن ادعا کرد که از آن زمان ده ها تن از شبه نظامیان در “فولاد اعتصاب” در پاکستان-اداره بخشی از منطقه است. اسلام آباد, اما, انکار کرد که هر گونه بمب گذاری تا کنون صورت گرفت.

در حالی که از آشکار روابط هسته ای, همسایه ها, توافق به کار کردن در ترکیب پاسخ به Covid-19 می آید به عنوان یکی از مهم ترین گام به سوی همکاری در یک حرکت بود که مورد استقبال برخی از شهروندان هندی و اعضای مطبوعات است.

در علاوه بر این به هند و پاکستان سارک عضویت متشکل از افغانستان و بنگلادش و بوتان ، مالدیو و نپال و سریلانکا است. حداقل یک مورد از coronavirus مشاهده شده در هر یک از هشت عضو با هند و پاکستان در حال حاضر در حال تحمل فشار از شیوع بیماری است. به تاریخ هند دیده می شود بیش از 80 عفونت با دو مرگ و میر در حالی که پاکستان تایید کرده است 28 نفر و مرگ.

همچنین در rt.com فراموش نکنید دست دادن زمان به Namaste: مغلوب ساختن پیشی جستن و شاهزاده چارلز آخرین به آغوش تبریک هند در #Covid عصر (ویدئوها)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im