‘درد است قیمت خود را برای پیروزی’: روسیه احساس کامیلا Valieva در شکستن رکورد پیروزی در پاتیناژ کاربر انجمن

افزایش پاتیناژ ستاره کامیلا Valieva اظهار نظر در عملکرد پیروز او در سال 2020 جهان, تاریخ پاتیناژ قهرمانی و گفت که صدمات و درد بخشی از ورزشی حرفه ای است.

13-year-old تولید نزدیک به بی عیب و نقص عملکرد در شنبه استوار فرود دو چهار حلقه پا جهش در برنامه های رایگان و برنده طلا در اولین عمده در مسابقات جهانی.

بیشتر بخوانید: “من اغلب خودم شک’: پاتیناژ قهرمان Evgenia Medvedeva باز می شود تا در شرایط ‘ناسالم افکار’

Valieva نه تنها موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان بلکه نوشته شده و یک رکورد جهانی جدید (227.30 امتیاز) ضرب و شتم دوم-محل هموطن Daria Usacheva تقریبا 20 امتیاز.

بسیار پیش بینی جنگ بین Valieva و آمریکایی نابغه Alysa لیو نبود به عنوان هیجان رود با روسیه مسلط رویداد و به دست آوردن بالاترین نمره در هر دو کوتاه و برنامه های رایگان.

لیو بود که یکی از مورد علاقه های شما برای برنده شدن طلا در استونی کاهش یافت و در چهار لوتز در رایگان معمول که در آن او فرود آمد دو سه axels.

ما ستاره برنده برنز در تالین در پایان با پشت دو روس ها Valieva و Usacheva.

تازه تاج گذاری تاریخ قهرمان جهان که به تازگی از بهبود جدی آسیب های پا گفت که او احساس نمی کند درد زمانی که او در اسکیت.

هنگامی که شما در حال اسکیت روی شما احساس هر گونه درد ، شما تمرکز بر روی چیزهای دیگر. این است که ورزش و درد است قیمت خود را برای پیروزی; شما به سادگی نیاز به قبول آن,” Valieva گفت.

در ماه اکتبر او پایدار جدی پا آسیب در طول یک جلسه آموزشی که او را مجبور به اقامت در خارج از رقابت برای بیش از یک ماه است. با وجود این وقفه Valieva برنده Junior جایزه بزرگ نهایی در ماه دسامبر که در آن او نیست خطر انجام هر یک از امضای قدس.

همچنین در rt.com رقاصه بر روی یخ: دیدار با کامیلا Valieva – up & آینده روسیه ستاره با هدف خلع پاتیناژ رهبران

با استعداد junior است که آموزش تحت مشهور روسی مربی Eteri Tutberidze گفت: او ارشد تیمی که برنده تمام رویدادهای بین المللی در این فصل به او انگیزه بیشتری برای بهبود.

من در تلاش برای یادگیری جدید قدس در حالی که تماشای ساشا [الکساندرا Trusova] و آنیا [آنا Shcherbakova] آموزش. ساشا می توانید برخی از عناصر بهتر از آنیا در حالی که آنیا قوی تر است در جنبه های دیگر. [آلنا Kostornaia] دهکدهای درخشان مهارت های اسکیت خود را; من یادگیری از او چگونه به اسکیت بازی کردن هست.”

Valieva که قادر خواهد بود به انجام در سطح ارشد در 2021-22 فصل است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از فنی ترین-استعداد اسکیت باز از او نسل و به طور بالقوه می تواند برنده شدن در بازی های المپیک زمستانی در پکن.

برای او خط زیبا و ظریف, اسکیت روی او است که اغلب تشبیه به یک رقصنده باله که به سادگی شناور بر روی یخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im