دو-در زمان ریاست جمهوری نیز-زد هیلاری کلینتون نشده کاهش یافته کینه علیه مغبون حریف و زمان دموکراتیک سناتور برنی ساندرز و نظرات خود را ‘likability’ باعث یک واکنش از همه طرف.

کلینتون excoriated سابق خود را به عنوان رقیب unlikeable و بی اثر گفتن خبرنگار هالیوود است که “هیچ کس می خواهد به کار با [ساندرز]” در سنای آمریکا در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه پیش از چهار قسمت مستند به دلیل اکران در جشنواره فیلم ساندنس.

در حالی که وزیر سابق امور خارجه به مدت طولانی سرزنش ساندرز و همچنین روسیه سابق FBI مدیر James Comey, ویکی لیکس, بازیگر سوزان ساراندون و ده ها تن از دیگر اشخاص برای انتخابات 2016 از دست دادن روز سه شنبه حمله می آید بر روی پاشنه از چند نظر سنجی قرار دادن سندرز در مقابل 2020 اولیه در بسته کلید جمعیت.

همچنین در rt.com ‘تقلب در انتخابات دوباره’: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید استیضاح تمام شگرد به… شفت برنی ساندرز

بیشتر بحث برانگیز حداقل در یک حزب برای آنها تهمت گرفته در افسانه دجال-مانند کیفیت کلینتون گفت او نمی خواهد متعهد به حمایت ساندرز اگر او نامزد دریافت جایزه شده است به صورت خاموش در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 به طور کلی انتخابات است. “من قصد ندارم برای رفتن وجود دارد و در عین حال” او گفت: در پاسخ به سوال که آیا او خواهد ‘رای آبی مهم نیست که’ بعد از eviscerating سابق سنا از همکاران به عنوان یک “حرفه ای سیاستمدار” که “هیچ چیز انجام می شود.”

کلینتون در یک نقطه از رفتن پس از سناتور ورمونت حامیان – متهم خود را “آنلاین برنی وارنر” از “حملات بی امان در بسیاری از رقبای خود به ویژه زنان” – در یک حمله یادآور او را بدنام “سبد deplorables” کمپین آزادی بیان که رد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حامیان متعصب هستند rednecks. آیا او فراموش کرده در مورد او دیرین استراتژیست دیوید براک را در سال 2016 ابتکار برای استقرار سپاه پرداخت می شود “سد شکن” برای حمله به ساندرز هواداران در رسانه های اجتماعی و یا صرفا امیدوار خواننده فراموش کرده بود که زشت قسمت روشن نیست. Sanders کمپین هرگز متهم به پرداخت دیوهای به لام سناتور رقبا ،

حتی در حالی که انتقاد از ساندرز مبارزات انتخاباتی به عنوان تفرقه کلینتون تکرار ماساچوست سناتور الیزابت وارن خارج-از-سمت چپ-زمینه ادعا می کنند که ساندرز گفته بود او یک زن نمی تواند رئیس جمهور; یک بمب وارن کاهش یافته است قبل از اخیر بحث دموکراتیک که شکسته ناگفته detente بین دو نفر از نامزدها که همه او را اما او را دروغگو خود را به چهره در تلویزیون ملی. کلینتون به یاد مخاطبان او می خواهم برنده رای مردمی در برابر تهمت آشنا خط اما یکی که ساندرز خود را استفاده می شود برای دفاع از خود در برابر وارن شارژ.

مفسران در رسانه های اجتماعی با اشاره به این که کلینتون ممکن است بخواهید سعی کنید برای رفتن سر به سر با ساندرز در “likability.” دموکراتیک سوسیالیستی از ورمونت بود رتبه بالاترین در صبح مشورت های اخیر سنا نظرسنجی در حالی که کلینتون خودش را دوست نداشت بیش از نیمی از رای دهندگان حتی زمانی که او در حال اجرا بود در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

دیگران اشاره کرد که هنگامی که یک حرکت در کلینتون محافل “likability” است که در بهترین حالت انتزاعی و در بدترین حالت بی ربط.

هنوز هم دیگران سوال زمان کلینتون در مصاحبه با اولین حزبی در آیووا کمتر از یک ماه دور.

حتی #مقاومت انواع وحشت زده شدند هر چند کمتر در کلینتون ابدی-شعله-مانند کینه علیه ساندرز از امتناع از بازگشت سناتور علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

بسیاری از آنها فقط خوشحالم که او نبود برنامه ریزی در پریدن به 2020 مسابقه.

کلینتون همکاری با این فیلم مستند که ساخته شده یک نقطه صحبت کردن به Sanders, مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر شکل دیگر که ممکن است بازیگران کمتر از چاپلوس نور در آن موضوع بود که بنا به گزارش ها در مجموع به بیش از 35 ساعت از مصاحبه. پرتره است که ظهور بیش از آن در چهار بخش است که به احتمال زیاد نزدیک که فیلم مخاطبان را تا کنون به طور رسمی تحریم هیلاری biopic, undying کینه و تمام.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im