چند وزن جهان قهرمان بوکس مانی Pacquiao ممکن است به خوبی به آماده خود را برای یک نوع بسیار متفاوت از مبارزه پس از گزارش گفتن پروموتر بوکس باب Arum از برنامه های خود را به فرض فیلیپینی ریاست جمهوری در سال 2022.

41-سال Pacquiao هیچ غریبه ای به حوزه سیاسی و اولین انتخاب شده است به کشور خود را در مجلس نمایندگان بیش از یک دهه پیش و در سال 2016 garnering خیره کننده از 16 میلیون رای به پیوستن به فیلیپین سنا – که در آن خود را برنده اعلام شد در همان سبک به عنوان یک Michael بافر مانند حلقه مقدمه.

همچنین در rt.com مانی پول: بوکسور Pacquiao راه اندازی world’s 1st, افراد مشهور, cryptocurrency ‘Pac نشانه’

جشن ستاره, که باقی می ماند یک آیکون در میهن خود است و به دنبال جاه طلبی های سیاسی خود را یک گام بیشتر با راه اندازی یک پیشنهاد برای فیلیپینی ریاست جمهوری پس از دور بعدی انتخابات در سال 2022.

اولین رئیس جمهور من فکر می کنم ما به عنوان یک جنگنده کوچک Manny Pacquiao که به من گفت, یک بار دیگر,” بالا رتبه مدیر عامل Arum گفت: WBC جمهور Mauricio سليمان در گزارش های متعدد آنلاین.

من زوم تماس تلفنی با او باب من میخوام اجرا در سال 2022 و زمانی که من برنده, من می خواهم شما وجود دارد در مراسم تحلیف.'”

اگر موفق Pacquiao خواهد موفق برانگیز رودریگو Duterte در فیلیپین ریاست جمهوری — یک شکل است که مساجد بزرگ swathes از جهان غرب برای درک قدرتمند تاکتیک و سیاست تحمل صفر ” در این کشور در جریان جنگ مواد مخدر.

در سه سال پایان دوره در ماه جولای سال گذشته داده ها از فیلیپین آژانس مبارزه با مواد مخدر می گوید که بیش از 5000 مظنون کشته شدند در عملیات پلیس مرتبط با فیلیپین, جنگ مواد مخدر.

زبان در سال 2016 Pacquiao به پشتوانه Duterte مبارزه با مواد مخدر اجرای سیاست ها و رای در سنا برای بازگشت مجازات اعدام برای قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر. او همچنین آوازی در تماس برای حذف رئیس کمیته نظارت بر بررسی ارتباط بین Duterte و فشار گروه ها فکر کرده اند با هدف قرار دادن افراد درگیر در تجارت مواد مخدر.

همچنین در rt.com از Pacquiao به Couture: 6 ورزشی legends که ثابت کند شما هنوز هم می تواند برنده بزرگ در 40s خود را (تصویری)

Pacquiao اذعان کرده است به چند نمونه از استفاده از مواد مخدر در دوران اولیه زندگی خود را از جمله کوکائین و کریستال متامفتامین هر چند او می گوید این بخشی از زندگی خود را به پایان رسید قبل از بوکس حرفه ای در زمان خاموش.

جانباز جنگنده آخرین رقابت در جولای سال 2019 که در آن او موفق به کسب WBA سبک وزن جهان عنوان از کیت تورمن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی