یک هواپیمای مسافربری تاخت و تاز کردن به باند در فرودگاه سابیها گوچن در استانبول ترکیه است. آشکار فیلم از صحنه نشان می دهد این هواپیما شکسته را به دو تکه با شعله های آتش ساطع از بدنه آن.

حادثه رخ داده در فرودگاه بین المللی در روز چهارشنبه. داخلی پرواز از ازمیر تصرف باند فرودگاه هنگام فرود با توجه به گزارش رسانه های محلی.

فیلم از صحنه نشان می دهد که این هواپیما متعلق به کم هزینه, ترکی, هواپیمایی پگاسوس, شکسته و به چند قطعه با شعله های آتش که از بدنه آن.

هواپیما شکست را به حداقل سه قطعه فیلم از صحنه را نشان می دهد و مردم دیده می شد تخلیه از طریق بزرگ ترک در هواپیما ، کابین خلبان ظاهرا شد کاملا جدا از بقیه و قاب دیده می شد دروغ وارونه توسط هواپیما ،

بد بخت هواپیما تا به حال 177 نفر در هیئت مدیره ترکیه وزیر حمل و نقل Cahit Turhan رسانه های محلی گفت. با وجود این مو-بالا بردن آسیب های رسمی اضافه شده است که هیچ کس کشته شد. اما حداقل 120 نفر زخمی و در بیمارستان بستری شده است با توجه به آخرین آمار و ارقام ارائه شده توسط فرماندار استانبول علی Yerlikaya.

Sabiha Gokcen استانبول است – و در واقع ترکیه – دوم-شلوغ ترین فرودگاه; این دسته در حدود 30 میلیون مسافر در سال است. توپی در درجه اول می بیند ترافیک داخلی بلکه در خدمت بسیاری از پروازهای بین المللی.

همچنین در rt.com وحشت مسافران خزیدن از ترکیه هواپیما که تضعیف کردن باند فرودگاه آویزان بیش از دریای سیاه (تصویری)

یک حادثه مشابه رخ داده است با هواپیمایی پگاسوس هواپیما در ژانویه 2018 هنگامی که آن را skidded کردن یک باند فرودگاه در شهر ترابزون آمدن به توقف در یک صخره بالاتر از دریای سیاه. هیچ کس مجروح شد در این حادثه و هواپیما عمدتا دست نخورده باقی ماند اگر چه آسیب آن را تبدیل به بیش از حد شدید و هواپیما شد و در نهایت اوراق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی