پابلو اسکوبار سابق هیتمن جان Jairo Velasquez Vasquez, نام Popeye درگذشت ابتلا به سرطان معده. بدنام قاتل خود را به نام یک “جنگجوی مقدس” در مصاحبه با العالم گفت که “در نظر گرفتن اسلحه است که همیشه یک گزینه است.”

Vasquez شناخته شده بود به عنوان دست راست بدنام مواد مخدر پروردگار فرمانده Escobar ارتش از قاتل. او تسلیم کلمبیا اجرای قانون در سال 1992 یک سال قبل از رئیس خود کشته شد.

در حالی که در بازداشت, Popeye اعتراف به شخصا ارتکاب صدها قتل و سازماندهی بیش از هزاران. او محکوم به 30 سال زندان – بالاترین ممکن است حکم در کلمبیا که در آن زمان – برای جرایم از جمله قتل نامزد انتخابات ریاست جمهوری Luis Carlos Galan در سال 1989. او همچنین متهم به تروریسم قاچاق مواد مخدر و اخاذی و همچنین تعداد زیادی از اتهام قتل.

اما Vasquez شد و در نهایت منتشر شد در آزادی مشروط در سال 2014 پس از گذراندن 23 سال در زندان است. پس از حبس او به عنوان یک رسانه شخصیت از نوع آپلود فیلم به YouTube و حتی بازیگران در چند فیلم. او همچنین یک کتاب نوشت که بعدها با اقتباس از صفحه نمایش توسط Netflix بکشد.

او همچنین محبوب به عنوان Escobar متحد در میان حداقل برخی از مردم محلی در شهر مدلین که زمانی مرکز بدنام مواد مخدر خداوند جنایی امپراتوری.

سابق کیش به صحبت کرد RT در سال 2017 به عنوان بخشی از مستند ‘Escobar را Hitman’. او نشان داد نشانه های کمی از توبه به عنوان او آشکارا تایید کرد که او “به کشته شدن بیش از 250 نفر” اعتراف به این که او یک “قاتل حرفه ای” که مرتکب جنایات “از عشق و احترام” برای Escobar. او همچنین نام خود را “جنگجوی مقدس” و “متخصص در… همه چیز جرم” که تنها “می خواستم برای کشتن توسط… Escobar طرف.”

پس از آزادی او ظاهرا تبدیل به جرم و جنایت بار دیگر به عنوان او دستگیر شد و در سال 2018 به اتهام تشدید توطئه و اخاذی است. به گفته محققان او به دنبال بازیابی پول و اموال چپ در دست Escobar را قاچاقچیان مواد مخدر و ارث توسط بستگان خود را.

او برگزار شده بود در بازداشت تا کنون از اما در بیمارستان بستری شد و در تاریخ 31 دسامبر به دلیل پیشرفت سرطان معده که او در نهایت تسلیم.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im