رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخشید بی دست و پا افکن در خودخوانده ونزوئلا ‘رییس جمهور موقت’ خوان Guaido خود SOTU مخاطبان بیش از یک سال از خیال بافی در مورد جایگزینی نیکولاس مادورو به عنوان تنها رهبر مشروع.’

مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی خجالت به دنبال Guaido به SOTU مخاطب به عنوان “یک مرد شجاع که حمل با او امیدها و رویاها و آرزوهای همه ونزوئلا.” اعلام او “درست و مشروع رئیس جمهور ونزوئلا” مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد ناراحت بود خود منصوب دولتمرد به “سوسیالیستی دیکتاتور” رئیس جمهور نیکولاس مادورو – در حال حاضر در کاراکاس در حال اجرا خود آمریکا-آمار کشور است.

درخواست مورد حمایت آمریکا و سه بار-رهبر کودتای شکست خورده را به یک پیام بازگشت به “خود” کشور مغلوب ساختن پیشی جستن مطلع Guaido که “همه آمریکایی ها متحد با مردم ونزوئلا در خود صالح مبارزه برای آزادی است.”

سوسیالیسم از بین می برد, سازمان ملل, اما همیشه به یاد داشته باشید آزادی یکپارچه روح است.

آزادی به نظر نمی رسد به وحدت مخالفان ونزوئلا ، Guaido سرنگون شد به عنوان رئیس مجمع ملی در ماه گذشته جایگزین با همکار مخالفت مجلس لوئیس Parra. او در حال حاضر ادعا می شود رئیس جمهور از یک جایگزین شورای ملی است که به نحوی اتصالات در نور از 13-ماه-و-شمارش به عنوان “موقت” رئیس یک دولت ونزوئلا وجود دارد که تا حد زیادی به عنوان یک مشترک فانتزی بین خود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و یک تعداد انگشت شماری از جناح راست متحدان در آمریکای لاتین است. فقط 7 درصد از حامیان اپوزیسیون ونزوئلا هستند “اعتماد به نفس” در خود توانایی های رهبری با توجه به یک نظرسنجی اخیر.

همچنین در rt.com از دست دادن حمایت در ونزوئلا ‘رییس جمهور موقت’ Guaido می رود در خارج از کشور به التماس مایک Pompeo و اتحادیه اروپا هنوز برای کمک بیشتر

آن را مغلوب ساختن پیشی جستن دوم SOTU گفتار شامل ذکر این سیاستمدار جوان که منصوب کرده بود خود را به رهبری ونزوئلا تنها دو هفته قبل از ما رئیس جمهور صحبت کرد و در سال 2019. اما ناتوان رهبر مخالفان بین المللی ایستاده است به طور قابل توجهی کاهش یافته است. در این فاصله در سال Guaido شده در فساد و اختلاس رسوایی – اغلب مربوط به ما بودجه ظاهرا اختصاص داده شده برای کمک های بشردوستانه و پس از تلاش های مکرر در تماس با هواداران خود را به خیابان برای سرنگونی مادورو fizzled deplorably, او دیگر نمی تواند جمع اوری جمعیت که حداقل نگه داشته تا به ظاهر از مخالفان جنبش است. خبری که ممکن است جانشین برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله بلک واتر بنیانگذار اریک پرنس در حال بی سر و صدا نشست با عوامل مادورو دولت می تواند طلسم پایان کار خود را در راس خیالی neoliberalized ونزوئلا است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن سهشنبه مخاطبان بود و بخشنده تر از Guaido را به هموطنان ارائه او را ایستاده تشویق می کردند به عنوان تهمت به آنها یادآوری کنند که سوسیالیسم هنوز بد و نه آمدن به امریکا هر زمان به زودی.

همچنین در rt.com ‘پیت Buttigieg است Juan Guaido آمریکا’: Lee Camp تماس از توطئه ‘عمدی هرج و مرج” توسط Dem ایجاد

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی