بیش از یک سوم از جمعیت جهان را تحت مستند بیش از Covid-19 – AFP شمارش

بیش از یک سوم مردم روی زمین در حال حاضر محدود به خانه های خود به دلیل اقدامات قرنطینه اعمال شده توسط کشورهای مختلف برای مبارزه با جریان بیماری همه گیر کوروناویروس AFP گزارش شده است.

عظیم سه میلیارد نفر باید اقامت در خانه های خود و یا محدود کردن جنبش های خود را در برخی از مد به عنوان کشور در سراسر جهان در آغوش همیشه تنگ تر قرنطینه محدودیت برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده – که در حال حاضر آلوده تر از 416.000 مردم و ادعا کرد بیش از 18,000 زندگی در سطح جهان است.

تعداد ارائه شده توسط AFP مقدار به حدود 37 درصد از کل جمعیت جهان است که می ایستد در 7.8 میلیارد دلار است. این رقم به طور چشمگیری افزایش یافته و در چهارشنبه شب پس از نخست وزیر هند نارندرا مودی اعلام کرد که 1.3 میلیارد-کشور قوی را به کامل مستند برای مدت 21 روز.

همچنین در rt.com هند برای رفتن به کامل مستند از نیمه شب – ساعت مودی

سخت در سراسر کشور اقدامات قرنطینه شده اند اعمال شده در ایتالیا تبدیل شده است که جدید کانون این بیماری همه گیر. کسانی که هجوم به تازگی اعمال شده ‘اجتماعی فاصله مورد نیاز می تواند به صورت جریمه به دلار از 3200 تحت مقررات جدید معرفی شده توسط رم.

آلمان به معنای واقعی کلمه ممنوع تمام مجامع عمومی شامل بیش از دو نفر معافیت تنها خانواده ها و مردم با هم زندگی مشترک خانواده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im