بیش از 100 ، 000 گله به تماشای تبعید سابق کاتالان رهبر Puigdemont صحبت می کنند (عکس)

کاتالونیا استقلال هواداران رفتند به شهر پرپینان برای یک تظاهرات به گوش دادن به سابق کاتالان جمهور کارلس Puigdemont صحبت کردن با آنها را در فرد برای اولین بار پس از تبعید.

کوچک جنوب فرانسه در شهر پرپینان واقع شده است و در چه کاتالان طرفداران استقلال به نظر شمال کاتالونیا. با جمعیت 120,000 Perpignan ناگهان شاهد فقط به عنوان بسیاری از Catalonians جاری شدن سیل در خیابان های آن. این شهر در واقع فقط 30 کیلومتر از مرز فرانسه با اسپانیا شد, محل برگزاری یک رویداد شامل یک سخنرانی توسط Carles Puigdemont سابق کاتالان pro-استقلال رهبر که فرار کشور خانه خود را پس بد بخت 2017 همه پرسی.

بیش از 100 ، 000 مردم پیوست تجمع در پرپینان مرکز نمایشگاه پارکینگ با توجه به تخمین های مختلف. برگزارکنندگان قرار دادن شماره به عنوان بسیاری از 150,000. برخی از تظاهرکنندگان به شهر رفت روز قبل از به از دست ندهید همین هر چیزی. تعداد کسانی که در تلاش برای حضور در این رویداد سازمان یافته توسط یک گروه به نام شورای کاتالان جمهوری و ریاست Puigdemont خود را آنقدر بزرگ است که هزاران نفر از مردم هنوز هم در ترافیک گیر کرده در مرز زمانی که تبعید pro-استقلال رهبر بود برای شروع سخنرانی.

عکس ها و فیلم ها ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد جمعیت عظیمی از مردم اشغال گسترده ای آفتاب روشن پارکینگ و تکان دادن پرچم کاتالان و همچنین برگزاری علائم و آگهی ها خواندن: ‘استقلال’ و ‘آزادی’.

در آدرس کوتاه است که به طول انجامید تنها حدود 12 دقیقه Puigdemont در زمان واکسن در مادرید گفت که مستقل کاتالان جمهوری است که “تنها راه برون رفت از سلطنت که فرود به طور مستقیم از Francoism.”

او همچنین قول داد به “بی توقف” و به اصطلاح حامیان به بسیج و “آماده” برای آینده پیروزی. “دولت تنها می شنود صدای بسیج مردم بنابراین ما باید در یک حالت ثابت بسیج.”

این تجمع نیز با حضور دیگر طرفدار استقلال رهبران از جمله سابق وزیر آموزش و پرورش کلارا Ponsati که همچنین خطاب به جمعیت اصرار کاتالونیا برای “مبارزه با دولت اسپانیا هر دو از طریق موسسات و در خیابان.” زمان کاتالان رهبر Quim Torra سخنرانی به عنوان به خوبی. پیش از این رویداد تبعید رهبر کاتالان شد و مورد استقبال پرپینان شهردار Jean-Marc پوجل که گفت که “آزادی بیان هیچ حد و مرزی ندارند.”

این اولین بار است که سابق کاتالان رهبر است که می خواستم در اسپانیا به اتهام شرارت و آمده است تا به میهن خود. پس از همه پرسی که در آن 92 درصد رای به تقسیم از اسپانیا (با حضور 43 درصد) Puigdemont بود مجبور به فرار از پیگرد قانونی همراه با Ponsati و چند منطقه ای دیگر مقامات دولتی و اقامت در بلژیک بوده است.

در مارس 2019, Puigdemont انتخاب شد پارلمان اروپا در حالی که دادگاه عدالت اروپا (ECJ) حکم داد که وضعیت خود را از MEP او اعطا مصونیت پارلمانی از دادستان است.

همچنین در rt.com ‘ما خواهد بود مستقل’ کاتالونیا منطقه ای رهبر پاکستان

این وضعیت در اسپانیا پس از همه پرسی که در دیدار با سرکوب وحشیانه توسط اسپانیایی اجرای قانون باقی مانده است بسیار پر تنش. منطقه شاهد تظاهرات گسترده هر دو در حمایت از استقلال و وحدت با اسپانیا.

این اسامی از عمده ارقام پشت استقلال فشار از جمله کاتالان معاون رئیس جمهور Oriol Junqueras توسط مقامات اسپانیایی تنها سوخت به آتش اضافه شده به عنوان آنها ملاقات با تظاهرات گسترده نیز هست. تظاهرات بارها و بارها spiraled به درگیری با پلیس.

اکتبر 2019 زمانی که رهبران استقلال دریافت احکام خود را دیدم به خصوص شیوع گسترده از خشونت به عنوان صدها نفر از هزاران نفر به خیابان ها ریختند در بارسلونا و مسدود عمده منطقه ای مسیرهای حمل و نقل به عنوان به خوبی به عنوان شهر فرودگاه.

روز شنبه مقامات فرانسوی در زمان گسترده اقدامات امنیتی پیش از تجمع در پرپینان با بسیج تمام منطقه نیروهای پلیس. پلیس علاوه بر تقویت شده توسط پنج gendarmerie اسکادران و پلیس ضد شورش شرکت از کارکاسون. این رویداد, اما, صلح آمیز بود.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>