بیش از 1000 جدید مرگ و میر در نیویورک و نیوجرسی از Covid-19 اما فرمانداران می گویند منحنی ‘مسطح’

فرمانداران اندرو کومو و فیل مورفی اعلام کرد بیش از 1000 جدید مرگ و میر در بین کشورهای خود را, اما هر دو اصرار مقامات وجود دارد نشانه خوبی است که آنها “مسطح منحنی” از coronavirus گسترش یافته است.

در جداگانه جلسات مطبوعاتی نیویورک فرماندار کومو و نیوجرسی فرماندار مورفی اضافه شده به کشورهای خود را’ Covid-19 تلفات اعداد با سابق اعلام 777 جدید مرگ و میر و دومی اضافه کردن 233 مرگ و میر در مجموع از 1,010 ضرر و زیان بین دو کشور می باشد.

نیویورک همچنان به سخت ترین آمار دولت در ایالات متحده و کانون برای این بیماری به عنوان آنها بیشتر Covid-19 مورد از هر جای دیگری در جهان با بیش از 160,000 موارد با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

با وجود تعداد زیادی از موارد کومو اصرار دارد خود دولت است “مسطح منحنی” وقتی که می آید به گسترش این بیماری است. این 777 ضرر و زیان های جدید نشان می دهد یک قطره از روز قبل از زمانی که دولت مجموعه ای جدید از یک روز رکورد با 799 مرگ و میر.

همچنین در rt.com مقالات لطفا! Covid-19 ‘ایمنی کارت’ ممکن است لازم باشد از آمریکایی Fauci می گوید:

“درست کردن تعدادی از زندگی از دست داده است و تا حدودی امیدوار نشانه” کومو گفت.

کومو همچنین با اشاره به بستری شدن در بیمارستان و نرخ ICU پذیرش رفتن به پایین به عنوان یک مثبت به نوبه خود از وقایع. او دوباره نام رئیس جمهور به استناد دفاع تولید عمل می کنند برای کمک به با گسترده تر تست برای آنتی بادی در برابر coronavirus.

فرماندار همچنین پیشنهاد راه اندازی یک “قهرمانان صندوق” برای کمک به کارگران در خط مقدم در برابر گسترش این ویروس شبیه به این صندوق راه اندازی برای پاسخ اول که مشغول به کار در طول 11 سپتامبر 2001 و حملات تروریستی به مرکز تجارت جهانی.

مرگ و میر در نیویورک از این ویروس در حال حاضر در 7,844.

یکی از نیویورک همسایه متحده, New Jersey است نیز دیدن اعداد متناوب به عنوان مورفی اعلام کرد 3,627 جدید تایید موارد است. او همچنین نشان داد شده اند وجود دارد 233 جدید مرگ و میر. نیوجرسی در حال حاضر در مجموع از 1,932 زیان های زندگی و 54,588 کل موارد.

مورفی اصرار وجود دارد “خوب نشانه های اولیه” عفونت نرخ کاهش در برخی از استان ها از جمله سالم و برگن دومی که قبلا به عنوان یک کانون برای ویروس.

“خیلی زود به سنبله هر توپ فوتبال, اما هستند کسانی که دو مهم نشانه های اولیه,” فرماندار گفت.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im