اعتراض & به سلامتی به عنوان تدی روزولت مجسمه در نیویورک به برچیده شود و بیش به تصویر می کشد سیاه و indegenous مردم که به لحاظ نژادی پست تر’

شهردار نیویورک دستور داد مجسمه تئودور روزولت سوار بر اسب flanked توسط یک بومی آمریکایی و یک مرد آفریقایی برداشته شود و با این استدلال از آن تغذیه به کلیشه های نژادی.

“آمریکا موزه تاریخ طبیعی خواسته است به حذف تئودور روزولت مجسمه به دلیل آن را به صراحت به تصویر می کشد سیاه و مردم بومی به عنوان اسیر و نژاد پست تر” شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

د Blasio اشاره کرد که مقامات شهرستان طرفه با موزه تماس ایده برای خلاص شدن از “مشکل” مجسمه “حق تصمیم گیری” گرفته شده در “زمان مناسب است.” NYC شهردار ظاهرا اشاره به سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات که باید دیده فعالان گرفتن خشم خود را بر روی مجسمه آنها را به عنوان جشن میراث نژادپرستی.

همچنین در rt.com تبدیل جداول: محافظه کاران ‘تماس’ به انصراف از دانشگاه ییل برای اینکه پس از نام تاجر برده

موزه اشاره کرد که در آن قصد ندارد به “لغو” روزولت در دسترس نباشد – پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور در سال 1901 روزولت شناخته شده روی محبت به عنوان تدی دفاع و پشتیبانی ملت حفاظت از منابع طبیعی تلاش های ارائه فدرال برای حفاظت از بیش از 230 میلیون هکتار از زمین های عمومی. در عوض در حالی که مجسمه خود را می توان با خاک یکسان موزه را به دنبال سیمان میراث او نامگذاری یکی از سالن های این موزه جمهور الن Futter گفت: بار.

مجسمه را بلندی حذف شده است حمایت 26th, رئیس جمهور نسل تئودور روزولت IV که انباشته تمسخر در مجسمه که رونمایی شد در سال 1940 و گفت آن را منعکس نمی کند جد خود را ارزش.

اعلام کرده است باعث مقاومت مواجه و همچنین ستایش آنلاین.

برخی گریه ناپاک بیش از حرکت و اشاره کرد که وجود دارد دیگر چهره های تاریخی به مراتب بیشتر مستحق این “افتخار” بودن زدم از خود را پایه.

دیگران پیشنهاد کرد که با از بین بردن روزولت مجسمه به نیویورک مقامات در حال گرفتن یک گام پایین شیب لغزنده.

“ما رسما وارد انقلاب فرانسه قلمرو. اگر چپ رادیکال اوباش طول می کشد قدرت کامل سر مجسمه جایگزین خواهد شد با مشاغل از کسانی که جرات مقابله با آنها را” مت Schlapp, رئیس محافظه کار آمریکا, اتحادیه اروپا, قدیمی ترین محافظه کار لابی سازمان در کشور اشاره کرد.

دیگران در مقابل استدلال کرد که تصمیم گیری ساخته شده در پشت جریان تظاهرات بود و دیر شده است.

در حالی که اکثریت اولیه “قربانیان” از معترضان جنگ مقدس در آثار تاریخی بودند مؤتلفه ژنرال جنگهای صلیبی به تازگی گسترش یافته شامل نمی بارز ترین مظنون مانند 18th ما رئیس جمهور Ulysses S. Grant که منجر شمالی اتحادیه سربازان در جنگ های داخلی و کمک به پایان دادن به برده داری.

اعطای مجسمه سرنگون شد و در سن فرانسیسکو پارک گلدن گیت در Juneteenth همراه با فرانسیس اسکات کلید حقگو پشت ‘The Star Spangled Banner.’

همچنین در rt.com ‘آنها نفرت امریکا’: پل معترضان کسب تمسخر برای تخریب رئیس جمهور گرانت و ملی سرود ترانه سرا مجسمه

هر دو مجسمه بودند مخدوش با نقاشی های دیواری, افشاگری در مورد مردان به عنوان “صاحبان برده.” در حالی که ممکن است حلقه درست, برای کلید که متعلق به چند بردگان بسیاری از شهروندان شد بافل به عنوان درمان گرانت. در حالی که به طور کلی آیا خود یک برده است که او تا به حال شده است “استعداد”او آزاد او در مدت کوتاهی پس از آن.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de