ورزشی نایک غول گفت که همه کوبه برایانت-محصولات مرتبط اند به فروش می رسد در وب سایت خود rebutting گزارش های متعدد است که آن را به طور موقت به حالت تعلیق در فروش برای جلوگیری از فروش در افزایش قیمت.

بازدید کنندگان به نایک وب سایت نمی تواند پیدا کردن برایانت-آیتم های مرتبط با هدایت جستجوهای کاربران را به شرکت در مراسم یادبود بیانیه.

ادامه مطلب: Sempre کوبه: آث میلان به مناسبت غم انگیز بچگی فن کوبه برایانت با بازوبند سیاه

کوبه یکی از بزرگترین ورزشکاران از نسل او است و تا به حال بی اندازه تاثیر در دنیای ورزش و جامعه بسکتبال,” Nike بیانیه بخوانید. “او یک معشوق عضو نایک خانواده است. ما را از دست او تا حد زیادی. مارهای زهردار مناطق گرمسیر برای همیشه.”

بسیاری از رسانه های پیشنهادی این شرکت به عمد کشیده محصولات به عنوان بخشی از یک تلاش برای جلوگیری از نمایندگان بهره در تراژدی است. همچنین گزارشهایی وجود داشت که نایک خواهد تجدید نظر در برنامه های خود را برای انتشار برایانت را امضا جدید کفش سری است که برنامه ریزی شده برای تاریخ 7 فوریه.

یک سخنگوی نایک, اما, را تکذیب کرد به گزارش روز سه شنبه گفت که این شرکت نمی حذف آیتم از آن webstore روشن است که برایانت طراحی محصولات به فروش رفته بود در روزهای وحشتناک هلیکوپتر سقوط.

بسکتبال افسانه همکاری با نایک و آدیداس به صورت های مختلف کفش کتانی سری در طول عمر خود را با کفش خود را شبیه به محصولات Michael Jordan, LeBron James, که یکی از محبوب ترین در میان بازیکنان NBA.

NBA افسانه شد, کشته در سقوط هلیکوپتر در کالیفرنیا همراه با هشت مسافر دیگر از جمله برایانت دختر 13 ساله Gianna.
پرسنل اورژانس که در صحنه وارد شدند در کمتر از 10 دقیقه پس از فاجعه تکان دهنده اعلام کرد هیچ بازماندگان در تصادف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی