‘موسیقی ما فراگیر’: مردم روستا حاضر به ممنوعیت مغلوب ساختن پیشی جستن از استفاده از آهنگ های خود را

طرفداران از مردم روستا خواست تا آنها را به بلوک ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از پخش موسیقی خود را به عنوان او را در طول سفر به هند است. دیسکو گروه است رد کرد و گفت که تهمت استفاده شد محترمانه و قانونی است.

از موسیقی استفاده نمی شود به صورت خاص حمایت آن است که کاملا خوب برای آن می توان در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات این گروه گفت: در Facebook پست در روز دوشنبه اشاره کرد آنها “هولناک” با درخواست برای جلوگیری از رئیس جمهور پس از ‘Macho Man’ شنیده شد بازی در طول سفر خود به هند است.

“مانند میلیون ها نفر از مردم روستا طرفداران در سراسر جهان رئیس جمهور و حامیان او نشان داده اند واقعی برای موسیقی ما,” گروه گفت. “موسیقی ما فراگیر و قطعا هر کس حق دارد برای انجام YMCA رقص بدون در نظر گرفتن گرایشات سیاسی آنان است.”

وجود دارد در حال حاضر شده است تماس به “لغو” مردم روستا بیش از این, همان راه Kanye West مواجه اقدامات تلافی جویانه پس از او آمد به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی در سال 2018 است.

تاسیس در سال 1980 و بازی در گی کلیشه از نیویورک روستای گرینویچ در آن زمان مردم روستا مشهور شد برای تعدادی از جاذب آهنگ از جمله ‘Macho Man’, ‘YMCA’, ‘در نیروی دریایی’ و ‘Go West’. اگر چه خود از بنیانگذاران فوت در سال گذشته آنها هنوز تفریحی و نمایشی در سراسر جهان است.

این گروه مبنی بر سانسور مغلوب ساختن پیشی جستن است جسورانه خروج از جریان اصلی موسیقی ما ایجاد شده است outspokenly بخشی از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن “مقاومت” در طول چند سال گذشته. برای مثال یک الگوی رفتاری تصویری از مغلوب ساختن پیشی جستن 2019 خارجه اتحادیه تنظیم R. E. M. آهنگ رو کپی رایت زده پس از یک کمپین شکایت.

همچنین در rt.com تهمت بد است: تیلور سویفت دارای یک ‘شجاع’ سیاسی ‘بیداری’

در میان هنرمندان و گروه هایی که خواستار موسیقی خود را تبعید از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات هستند Adele, Pharrell, ریحانا و حتی the Rolling Stones – هر چند متوقف شده است که رئیس جمهور با استفاده از “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید’ به عنوان خروج خود را تم.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی